Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

i donese mi juce manijak mirisljavog marokanca za dz, a ja to vise ne konzumiram ihaha, i sad se gledamo taj zamotuljak i ja.
Život je nekom majka, nekom maćeha :(Mada, serem i ja, nema šanse da te izvale ako ga zabodeš duboko u dupe kad budeš dolazio sledeći put, još ako se dobro obždereš pre toga... Obećavam da ću ga ja vaditi :heart:
Link to comment
donese mi juce manijak mirisljavog marokanca za dz, a ja to vise ne konzumiram ihaha, i sad se gledamo taj zamotuljak i ja.
Slikaj i stavi na desanku, al pocepaj malo papir da se erocki nasluti taj maroko (zemljo obecana)... Edited by historian
Link to comment

Lanćo je bog!ma sprži ga brale večeras šta ga gledaš.pa opet napravi pauzu od 10 godina :)pravim pauzu u pušenju cigareta. videćemo dokle. sam sebi dajem tri neđelje

Link to comment
Lanćo je bog!ma sprži ga brale večeras šta ga gledaš.pa opet napravi pauzu od 10 godina :)pravim pauzu u pušenju cigareta. videćemo dokle. sam sebi dajem tri neđelje
Kako si napravio tu pukotinu u potpisu? Je l mogu i ja tako, a ako ne, zašto ne mogu?
Link to comment

6. dan.probudio sam se sa mučninom u stomaku. zapravo, ova mučnina me prati od petka. osećam se ko stih Jimi Hendrixa iz Manic Depressions - ne znam šta bih! ne znam šta bih da jedem, šta bih da pijem a nešto hoću!svaki dan se po pola sata družim sa neizdrživom nervozom. svrbi me svaki nervni završetak. juče me je, na svu sreću, nervoza spopala dok sam bio sam u stanu. ispraznio sam se verbalno na gotovo praznu čašu milerama (ne, nemojte da poverujete dušmaninu Larssonu koji će Vam reći da sam se israo u tu čašu).mirise i ukuse sam bolje osećao dok sam pušio :(

Link to comment

Jbote ja sam ljubomoran na te vaše užase skudanja sa pljuga!Ja sam prekinuo odjednom , a pušio sam 2 do 3 pakle dnevno.Bilo je kriza ali ništa tako strašno.E da strahovito mi smeta kad me ljudi sve izvinjavajući se pitaju:Jel problem da zapalim?Pa zapali brate neću ti peedavanje držati jesi li normalan ?Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...