Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Citao i smorio se uzasno. Mozda sam zadrti matori geek al od SFa ocekujem neki novi koncept a ne epske avanture.Npr. Grad, Smrt Trave, Dina... nesto novo sto lici kao da je izaslo iz Kentaura.

Link to comment
Ima li kakvih informacija o popustima na sajmu? Ja resio da pazarim ceo serijal Martina posto sam procitao Igru prestola.
Dobro pitanje.Niko se jos ne izjasnjava.Verovatno oko 20-30% mada kakve su cene knjiga danas,takav popust je vise nego mali.
Link to comment

laguna i bez sajma daje popuste ako kupujes vise knjiga, na primer 3 knjige i vise, 10 odsto. eo ti citaj kako jos mozes da ustedishttp://www.laguna.rs/laguna_klub_citalaca.html

Link to comment

Danas ulaz bio 100 rsd. Ja uzo desetak knjiga, plus neki casopis sa Zilnikom. Trebao bih otici jos jednom po Kormaka Mekartija i eventualno nesto strucno sto ne kosta sto maraka.

Edited by korindjar
Link to comment
nova misao (imaš pdf download), ali uzo sam uglavnom zbog filmova na dvdu uz časopis. tu je kenedi, marble ass, žurnal omladine na selu zimi i još neki.ko zna možda i od članaka neki budu valjani Edited by korindjar
Link to comment

Uzeo prve dve knjige o fotografiji od Skota Kelbija, susret sa ramom, 1 Parsonsa i biografiju Kurta Kobejna za cenu u vrednosti dva sladoleda na štapiću. Ortak koji dosta više čita i "prati scenu" kaže da cene nisu baš nešto povoljne, a i meni se činilo tako, tj da popusti nisu nešto posebno.

Link to comment
nova misao (imaš pdf download), ali uzo sam uglavnom zbog filmova na dvdu uz časopis. tu je kenedi, marble ass, žurnal omladine na selu zimi i još neki.ko zna možda i od članaka neki budu valjani
hvala, dodato na spisak "sta potraziti"
Link to comment

Idem u lov danas, a verovatno i sutra, pošto sajam pregledam temeljnije nego aerodromska kontrola Arape u majici s likom Bin Ladena. Glavne mete će mi biti Izdavačka knjižarnica Zorana Stojanovića, Fabrika knjiga i antikvari. Poharao bih i Mediterran, ali pretpostavljam da će i ove godine da se drže proverene formule "nema popusta + previsoke cene", jeb'o ih ja <_<

Link to comment
Idem u lov danas, a verovatno i sutra, pošto sajam pregledam temeljnije nego aerodromska kontrola Arape u majici s likom Bin Ladena. Glavne mete će mi biti Izdavačka knjižarnica Zorana Stojanovića, Fabrika knjiga i antikvari. Poharao bih i Mediterran, ali pretpostavljam da će i ove godine da se drže proverene formule "nema popusta + previsoke cene", jeb'o ih ja <_<
Zoran Stojanovic je u Areni hale I.Knjige su mu od 300 dinara pa nadalje.Fabrika knjiga je na kraju arene,kao i obicno.Jos jedan "uspeh" B92.Ove godine ih nema na sajmu,makar u areni gde su uvek bili i na prstenu.Ili ja nisam video Samizdat koji se proteklih godina nije mogao promasiti?!
Link to comment
Jos jedan "uspeh" B92.Ove godine ih nema na sajmu,makar u areni gde su uvek bili i na prstenu.Ili ja nisam video Samizdat koji se proteklih godina nije mogao promasiti?!
Matori, Samizdat se raspao, prestao da postoji. Valjarević prešao u LOM, Vidojković u Rende itd. Sve u svemu, kraj balade za Samizdat B92. Edited by Willow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...