Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ajah :lol: neke stvari ne treba slušati kad im prođe rok trajanja.izvizdao sam ih na tashu prosle godine.
jes vala. tuga.nashpricaju neku veshtachku maglu i neshto mrndzaju za sebe i tako ceo koncert.ne chujesh ni u prvom redu.a kad smo vec kod roka trajanja, ja se ipak nadam da ce The Pixies ponovo odrzati par koncerata po svetu kako mi plodni Serbish repertoar nije omogucio da ih ikada poslusham.
Link to comment
ovca ili janje, mogu ti reci da su u publici preovladavali mushki.sama svirka je bila odlicna, ja i dalje volim taj zvuk, ali da su nekako eliminisali pevaca, onda bi i zvucalo na nesto.a da ja volim da zabodem i kad mi kazu da ne valja, to je tacno.jedini gori koncert of ovog je bio Sisters of Mercy.
ovcica?pa onda ti i nije bilo lose kad su bili samo muski, ha? sta znam, meni su oni nesto vredeli na prvih par singlova, posle postali dosadni hipici.uh, sisters of mercy nisam ni pomislio da gledam, osim mozda u nekom ruznom snu.
a kad smo vec kod roka trajanja, ja se ipak nadam da ce The Pixies ponovo odrzati par koncerata po svetu kako mi plodni Serbish repertoar nije omogucio da ih ikada poslusham.
gledao ih onomad, kad bese, pre hrista. dal bese '89 ili tako nesto. to je isto, po mom misljenju naravno, bezveze. mogu misliti kako je tek sada lose kad su poceli osnovci da se loze na njih. ma, dobar koncert moze da se vidi samo u nekom malom klubu. sve te stadionsko festivalske varijante su tako ne-rokenrol.
Link to comment

smajser sviraju u smederevskoj palanci @ irish pub dr. watson sledeceg petka, a u subotu u istom prostoru iritiram ekipu izborom lose muzike za lose ljude.

Link to comment
ma kakav stadion te spopao.ja obicno idem u AB, koja je poznata u celoj Evropi po fantasticnom zvuku a uopste ne prima mnogo ljudi.CAPACITY - 2000 standing + 700 seateduostalom, have a look:http://www.abconcerts.be/business/infrazaal.htmlbtw, ne znam zasto bi trebalo da mi bude dobro na koncertu ako su oko mene muski ?valjda to zavisi od kvaliteta koncerta.
ma, to za muske se samo salim.uh, pa malo li je kapacitet 2000 + 700 sedista. skoro ko sc. pricam o malom klubu, 100-300 kapacitet, dim, alkohol i sl. samo tu mozes da vidis vredi li neko ili ne. te stadionske fore gde se muzikanti ne oznoje, a publika sa jeftinijim kartama prati zbivanja na bini preko bima su mi nedovoljno r'n'r, zapravo, nisu uopste.
gde je taj irski pab u Palanku?
u centru. bili turp bros tamo 16. februara i bilo je odlicno. jedva stane 80 ljudi, ali to je to.
Link to comment
u centru. bili turp bros tamo 16. februara i bilo je odlicno. jedva stane 80 ljudi, ali to je to.
super zvuci, skoro kao neki veci klub u Japanu. najjaca mesta na kojima sam gledao bendove/svirao su kapaciteta 20-80 ljudi. lepo sve vidis i cujes i budes deo 'happeninga'.
Link to comment
super zvuci, skoro kao neki veci klub u Japanu. najjaca mesta na kojima sam gledao bendove/svirao su kapaciteta 20-80 ljudi. lepo sve vidis i cujes i budes deo 'happeninga'.
koliki su im manji klubovi, jbt?
Link to comment

jedan gde je bend svirao bez mene (to vece sam isao na Shibusa Shirazu) je, kako rekose, bio velicine sobe. ovo gde sviraju Guitar Wlf i slicni ne prima vise od 200 ljudi

Link to comment

oi poloi su oduvek bili krivi kurac od benda, a damned sviraju u 13. postavi - do jaja, mislim, za najvece stipse u srbiji - novosadjane.inace, isti dan u beogradu sviraju gang of four, u originalnoj postavi i jedini su od bendova koji su se ponovo okupili, a da im koncerti valjaju cemu. proverite, internet je stig'o i u ovu vukojebinu!

Link to comment
gallon drunk iduci ponedjeljak u zg - ksetu!moglo bi bit dobro,"the rotten mile" mi je bas onak dobro sjeo...
ha, pa to su bulja imitatori kejva, ali ok - uzivaj.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...