Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Autechre @ KSET, Zagreb - 12.03
ih bre koliko se vecj ljudova upisunjalo na zlohudnoj fm stanici. :wacko: cenish da cje nas biti za neki mini-bus?p.skontash na sva 3 turnejetu ili se radi o uvek-opresivno-bulimichnom sindrounu siromassak-zzednog gluha? :whistle: Edited by palfoot
Link to comment

da, i mene je blago začudio taj hajp za otekr. a mislim da bi se neki minibus mogao popunit, mada opet dosta će ljudi i u peštu otić. ja sam nekoć imao broj nekog lika iz begedea koji je vozio te organizovane ture, no ga izgubih, ali vjerovatno se (relativno lako) može nać lik koji bi vozio u zg.planiram ić na sva 3 iventa. već sam se dao u potražnju hostela (ima prilično povoljnih, makar na ono što nađoh za sad). koliko sam ja upoznat ići će još par ljudi iz černe gore na makar 2/3 ta nastupa, a i po lasfmu vidim mnogo poznatih mi osoba i iz serbije, pa će i trošak bit manji :) a biće također i nekih ivenata krajem aprila/početkom maja, koliko pročitah na forumu hr.

Link to comment

NEIL YOUNG EUROPEAN TOUR 2008 (jbg, sad ili nikad)News / Upcoming Concert Info02-11-2008, Stadschouwburg, Antwerpen, Belgium 02-12-2008, Stadschouwburg, Antwerpen, Belgium 02-14-2008, Le Grand Rex, Paris, France 02-15-2008, Le Grand Rex, Paris, France 02-17-2008, RAI, Amsterdam, Netherlands02-18-2008, RAI, Amsterdam, Netherlands02-22-2008, Austria Center, Wien, Austria 02-24-2008, Mailand, Italy02-26-2008, ICC Saal, Berlin, Germany 02-28-2008, Falconer Salen, Copenhagen, Denmark 02-29-2008, Falconer Salen, Copenhagen, Denmark 03-03-2008, Edinburgh Playhouse, Edinburgh, Scotland 03-05-2008, Carling Apollo Hammersmith, London, England 03-06-2008, Carling Apollo Hammersmith, London, England 03-08-2008, Carling Apollo Hammersmith, London, England 03-09-2008, Carling Apollo Hammersmith, London, England 03-11-2008, Carling Apollo, Manchester, England 03-12-2008, Carling Apollo, Manchester, England karte su vec rasprodate za par koncerata, ali zato je upalo jos par datuma, npr Milano. Info je ovde.

Link to comment
...ako nekog zanimaAjnštircende Nojbauten @ Močvara (Zagreb) 15.04.2008
Mene zanima, samo drugi datum/lokacija. Bas pre neki dan kupila karte i eto bas se nesto radujem. :) A ako nekog jos zanima, evo i cele turneje na zvanicnom sajtu (doduse, tog koncerta u Zagrebu nema na listi, ali 15ti je jos uvek slobodan...).Ili ovako:April 8th: Luxembourg April 10th: Milan, ItalyApril 11th: Naples, ItalyApril 12th: Bologna, ItalyApril 14th: Graz, AustriaApril 18th: Vienna, AustriaApril 19th: Prague, Czech RepublicApril 20th: Warsaw, PolandApril 22nd: Moscow, RussiaApril 23rd: St. Petersburg, RussiaApril 24th: Helsinki, FinlandApril 26: Gotenburg, SwedenApril 27: Stockholm, SwedenApril 28th: Oslo, NorwayApril 30th: Copenhagen, DenmarkMay 3rd: Porto, PortugalMay 4th: Lisbon, PortugalMay 5th: Malaga, SpainMay 6th: Barcelona, SpainMay 8th: Istanbul, TurkeyMay 9th: Athens, GreeceMay 11th: Lyon, FranceMay 12th: Paris, FranceMay 13th: Offenbach, GermanyMay 15th: Hamburg, GermanyMay 16th: Leipzig, GermanyMay 17th: Muenchen, GermanyMay 18th: Koeln, GermanyMay 20th: Amsterdam, The NetherlandsMay 21st: Brussels, BelgiumMay 22nd: London, UKMay 24th: Berlin, Germany
Link to comment
Smashing Pumpkins otkazali koncerte u Beogradu i Budimpešti bez nekog detaljnijeg objašnjenja.
verovanto prodali tek po par stotina karata, promoter zaboravio da uplati avans honorara na vreme, same old story. ionako bi bila masovna prskotina u areni, vec vidjeno.
Link to comment

Prodaja karata išla je solidno s obzirom na praznike, a Terra Nostra do sada nikada nije nikome zaboravila da uplati honorar, i koliko poznajem momke, a dobro ih poznajem, to im ne bi ni palo na pamet - u pitanju je valjda najsolidnija ekipa producenata koji trenutno operišu na našoj sceni, i do sada nikome nisu ostali dužni.Koncert je otkazan zato što su tehničari benda tek naknadno utvrdili da Arena ne poseduje izvesne tehničke preduslove koje zahteva njihova produkcija. Problem je u smrdljivoj Areni, mastodontu u kome se moraju razvlačiti kablovi po parketu zato što unutra nema izvoda za struju, čiji su ulazi preniski pa se šleperi moraju istovarati na parkingu, i koja pri svakom događaju iznova dokazuje nekompetentnost svojih projektanata. Pri tome je po sedištu skuplja od pariske Olimpije.Znam da ste navikli na loše, ali nemojte pljuvati po momcima koji do sada nisu imali nijedan ozbiljan gaf, i svakako im do sada niko nije prebacio da ne uplaćuju booking fee.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Gazzo, zbilja ne znam zato što se razumem u produkciju kao Mara u kriv qratz - objasniše mi ali nisam uspeo da zapamtim. Ono što znam zasigurno je da je priča striktno tehnička, a na sajtu Pampkinsa biće valjda uskoro i nekog objašnjenja. Događa se, koncerti se otkazuju, a ima i bendova koji neće da stvari "rešavaju drugačije" nego, ako zaključe da ne postoje preduslovi, naprosto batale svirku. Nisu svi gospoda kao "Therion" koji su pomerali binu u SKC-u tri metra ka publici da bi u onom grotlu dobili dublju scenu...Izeš Pampkinse, dolazi nam Mark Knopfler. Jedino što je čiča tražio je da se sedišta, kao na Kokeru, stave na parket.

Edited by vasudeva418
Link to comment
  • 2 weeks later...

Tourdaten: AMERICAN MUSIC CLUB 14.02.08 - Amsterdam (NL) ? Paradiso 15.02.08 - Br?ssel (B) ? AB Club 16.02.08 - Den Bosch (NL) ? Willem II 17.02.08 - Groningen (NL) ? Vera 18.02.08 - K?ln (D) ? Geb?ude 9 24.02.08 - Bielefeld (D) ? Forum 26.02.08 - Hamburg (D) ? Fabrik 27.02.08 - Kopenhagen (DK) ? Vega 28.02.08 - Malm? (S) ? KB 29.02.08 - Oslo (N) ? John Dee 01.03.08 - Gothenburg (S) ? Sticky Fingers 02.03.08 - ?rhus (DK) ? Voxhall 04.03.08 - Berlin (D) ? Columbia Club Tickets 05.03.08 - Leipzig (D) ? Nato 06.03.08 - Frankfurt / Main (D) ? Brotfabrik 07.03.08 - Weinheim (D) ? Caf? Central 08.03.08 - St. Gallen (CH) ? Palace 09.03.08 - Z?rich (CH) ? El Lokal 11.03.08 - Turin (I) ? Spazio 211 12.03.08 - M?nchen (D) ? Registratur 13.03.08 - Wien (A) ? Wuk 14.03.08 - Ebensee (A) ? Kino 15.03.08 - Geislingen (D) ? R?tsche 16.03.08 - Frankfurt / Main (D) ? Brotfabrik 16.03.08 - Frankfurt / Main (D) ? Brotfabrik 18.03.08 - Paris (F) ? Divan du Monde

Link to comment

Zbog festivala propustam Djokovica u polufinalu...BDO 2008:Rage Against the MachineBjorkArcade FireUNKLECarl CoxDizzee RascalBilly BraggBattlesPaul KellyLCD SoundsystemSilverchairHard-onsHilltop HoodsAugie MarchSpoonBrand NewRegurgitatorAnti-FlagKate NashJosh PykeShy ChildGyroscopeEnter ShikariKrafty Kuts & MC DynamiteThe Nightwatchman (Tom Morello acoustic)Blue King BrownDr Octagon with Kutmaster KurtBritish IndiaAceyaloneMidnight Juggernauts...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...