Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

On 9.12.2018. at 11:43, slepa živana said:

blagiš se tebi

 

To mi je bila bas jedna od davnih zelja.

 

Naravno, drugacije zvuce uzivo danas, nego na studijskom snimku tog albuma od pre 20 godina - ali su bili super.

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, jms_uk said:

 

To mi je bila bas jedna od davnih zelja.

 

Naravno, drugacije zvuce uzivo danas, nego na studijskom snimku tog albuma od pre 20 godina - ali su bili super.

ne sumnjam. 

mi smo uspeli da ih vidimo na exitu, imali su neki svež album u to vreme koji nije bio takav hit kao rani radovi... al bilo je lepo.

Link to comment

Nikola Vranjković sinoć u Domu Sindikata

 

Najbolji muzički doživljaj u čitavom mom životu. Trans. Ljudi su plakali. Kao da je neko tri i po sata svirao po svakoj niti moje duše. Ništa slično nisam doživeo. Ne umem ni da opišem doživljaj.

Link to comment
5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Nikola Vranjković sinoć u Domu Sindikata

 

Najbolji muzički doživljaj u čitavom mom životu. Trans. Ljudi su plakali. Kao da je neko tri i po sata svirao po svakoj niti moje duše. Ništa slično nisam doživeo. Ne umem ni da opišem doživljaj.

Uhhh jebo me posao da me jebao...

baš sam tipovao da će biti odličan koncert...

BTW, on ne živi u BG?

Link to comment

Vranjkovićevi koncerti su klasa za sebe, na svaki način, onaj sinoć jedan od najboljih njegovih ikada, a ove godine gledao sam ga 7 puta... Jebeni car.

Re Frank> Zrenjanin

Edited by alamo
a
Link to comment

Zamalo da odem na Bauhaus u Stockholm, izgleda da je ispao zesci svinjac na samom certu. Pete malo nije bio svoj, al se sve nekako drzalo dok nije zafrljacio flasu u miksetu i razlupao je. Posle dozvolio da ga isprovociraju gadni svedski panduri, pa dobio po picki.

 

Drugim recima - PUNK IS NOT DEAD! UNDEAD UNDEAD UNDEAD...

 

Ili Long live the God in his alcove! :D

 

peter-murphy.jpg

 

 

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

haha Bauhaus, punk, ovaj chandra bas zna da nasmeje.

mora da slusa samo christian rock.

 

 

ti imas ono vise od 16? odjebi anyway.

Link to comment
brt, ako je to za tebe pank onda si metalac.

 

ja bi ga gledo svakako da ima blizu

 

Bio je u FFM skoro, dan-dva posle Beograda - bas tog dana kada sam se vratila iz Beograda.

 

Preporuka: prati Batschkapp, oni su manje više glavni. I Jahrhunderthalle (tamo smo bili na Sigurima :) ), često su i tamo koncerti koje ovi organizuju

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

e fala!

skoro sam video da ima nesto u Jahrhunderthalle, mozda massive atack il slicno

Jeste, i to radi isto Batschkapp. Pogadjaj, iste veceri u februaru kada se vracam sa puta. Ne znam da li da rizikujem posto je JU let, inace mi se jako ide posto je to koncert povodom godisnjice Mezanina, meni omiljenog. Bi isao? : )

 

Ako si fan Lajbaha, sviraju u Muzonturmu, tamo gde smo bili na Japancima. Uzesmo karte posto je mali prostor, jos da nadjemo posle nekog ko ce da pricuva malisu. Ili posto ionako ne spava ni sat vremena u cugu, da ga povedemo sa nama.  https://www.mousonturm.de/events/laibach/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...