Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

dok se neki bez razloga bune, GSP vredno radi i samo je stvar slučajnosti što se baš danas pojavila vest da se planira kupovina 400 novih autobusa

Beograd -- Evropska banka za obnovu i razvoj razmatra odobravanje kredita do 65 miliona evra za kupovinu 400 novih autobusa za Gradsko saobraćajno preduzeće Beograd GSP
Link to comment
a najviše sam zgađena komentarima a la "pa i u evropi je tako, i treba da se naučimo redu". :mad: ameboidni pametnjakovići koji se vozikaju svojim kolima sa krstačama i naparfemisanim jelkicama. dno. :yucky:
I u Evropi je tako. Treba da se naučimo redu. Naparfemisana mi krstača.
Link to comment
i ja sam ubedjen. neko hoce nesto da postigne, samo mi nije jasno ko ni sta. mislim, ovo je potpuno nesvrsishodno, bizarno, nadrealno. moze samo narodu da pukne film i da na mrtvo ime bude isprebijan neki kontrolor. ili to, ili je neki mladajni govnarcic potpuno odvaljen od stvarnog zivota da ne zna kako gradski prevoz zaista funkcionise.
ja mislim da je ovo najjaci razlog da se uclanis u neku stranku mozes da drkas ljude do mile volje.
Link to comment
Reče Ožegović da je grad angažovao nove kontolore :unsure: :unsure:
grad rešava problem nezaposlenosti. sledeći korak je zapošljavanje novih komunalnih inspektora, zatim angažovanje građevinskih firmi na izgradnji zatvora i zapošljavanje čitavog spektra razlčitih stručnih profila u novootvorenom zatvoru (za sada tamo idu oni koji se kupaju posle 20č, oni koji ulaze na druga vrata i naravno, oni koji kupuju i prodaju pivo posle 22 č). Edited by Lezilebovich
Link to comment
grad rešava problem nezaposlenosti. sledeći korak je zapošljavanje novih komunalnih inspektora, zatim angažovanje građevinskih firmi na izgradnji zatvora i zapošljavanje čitavog spektra razlčitih stručnih profila u novootvorenom zatvoru (za sada tamo idu oni koji se kupaju posle 20č, oni koji ulaze na druga vrata i naravno, oni koji kupuju i prodaju pivo posle 22 č).
Dovoljno je da Gljivica razbije sadasnju koaliciju.
Link to comment

Kod sajma nije bilo dovoljno kontrolora (tu su prikazali red buseva), dok su kod brankovog mosta kontrolori imali uigranu koreografiju. Prilog od 2 minuta :fantom:

Link to comment

Ja ne razumem ko daje pravo kontrolorima BUSPLUSA da zaustave vozilo, to se lepo vidi u prilogu sa Brankovog mosta. Njih 5 stoje napolju i drže vrata dok oni unutra kontrolišu putnike. Meni to liči na teror.Ko je dozvolio da komunalni policajci ( koje plaća Grad, tj. mi svi) budu uterivači dugova jednog privatnog preduzeća?Inače, na NBG, u autobusima koji menjaju tramvaje nema kontrolora, ima putnika, svi ulaze gde stignu, validatori, slabo rade.

Edited by Arkadija
Link to comment
Be.
Iako za čekiranje karte na ulazu u vozilo ne treba duže od par sekundi, koliko i kontrolorima da na svakim vratima provere da li pravila poštujete, ponegde se prilično čekalo. Iskustva su različita i zavise od dela grada, ponašanja putnika, ali i organizovanosti samih kontrolora.Kolaps kod Sajma. Kontrola karata tokom uobičajenog popodnevnog špica naređala je u jednom momentu čak 20 autobusa u beskrajnu kolonu.Kontrolora kod Sajma očigledno nije bilo dovoljno. Za razliku od stanice na Brankovom mostu, gde su uigranom koreografijom, kontrolori pregledavali i po tri vozila istovremeno. U idealnim uslovima, na njihove korake trebalo bi da se nadovežu putnici, koji će sa već spremnom kartom, ući na prva ili poslednja vrata i čekirati se. Još samo kad bi svi i igrali po pravilima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...