Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Uglavnom, golovi glavom su dosadni, cak i oni "najspektakularniji"

 

Dajte da pricamo o makazicama, a posle mozemo o slobodnjacima

 

Ovako iz glave - Bejl u finalu LS, Ibra Englezima sa pola terena, Mexes i Bressan u ligi sampiona, Runi ljutom graCkom rivalu

Link to comment

Zanimljivo Messi čini mi se nije nikad dao gol makazicama, iako je dao tipa tisuću golova. A ne znam, ne oduzimaju mi dah ti golovi makazicama, kao recimo dobar volej (btw, je li Krupnikovićevljevo makazice ili volej? 😀) I pored toga, Ibrin gol smatram za najbolji kojeg sam video, posle Vilšira vs Norič.

 

Što se tiče slobodnjaka, verovatno ovaj

 

Link to comment
53 minutes ago, napadaj said:

Meni

 

 


Ovaj gol je ulepsalo to sto nema nikog na stadionu, pa se cuje zvekete i od noge i od precke. :D

Meni najbolji gol Ronaldinja Verderu u LS za prolaz, 18 metara, svi skocili k'o konji on lagano po zemlji ispod. I Maradonin onaj sa 16m preko zida, velike majstorije. Kao i Roberto Karlos ono s felsom protiv Francuske. Mogu da se setim bar jos 100 sloobodnjaka vrhunskih, nedavno je Ramos dao jedan protiv Majorke, neodbranjivo. ~23 metra, i jako i kifla, neodbranjivo. 

Link to comment
10 hours ago, goofs said:

Uglavnom, golovi glavom su dosadni, cak i oni "najspektakularniji"

 

Dajte da pricamo o makazicama, a posle mozemo o slobodnjacima

 

Ovako iz glave - Bejl u finalu LS, Ibra Englezima sa pola terena, Mexes i Bressan u ligi sampiona, Runi ljutom graCkom rivalu

 

Znam da će neko reći da sam pristrasan, ali Runijeve makazice su mi malo precenjene, ako gledamo makazice kao takve. Imaju značaj jer je to bio gradski derbi i što su rešile isti (ako dobro pamtim), ali tehnički gledano, daleko su od najboljih. Za početak, bila je greška Sitijevih igrača jer je ostavljen sam, kao na treningu, a igrač takvog kvaliteta ne bi trebalo da ima problem da izvodi makazice na treningu. Najsmešnije mi je jer su izabrane za najbolji gol prvih 25 godina PL pored npr ONOG Begkampovog gola Njukaslu jer tako nešto nismo videli ni pre ni posle toga, čista magija. Makazice su uvek lepe ali nije da je to nešto na šta nismo "navikli", ali ono Bergkampovo je bilo suva genijalnost.

 

Recimo, tehnički lepše i bolje i teže makazice je imao Benteke za Liverpul baš protiv Junajteda ali se ne ističu toliko jer je to bio samo utešni gol pošto je Liv pukao u tom derbiju.

 

 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...