Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, bags said:

Altman kod Lexa smoruo za sve pare. Posle 40 min izgasio...

I Sam Harris pre toga, tj. lex smorio puza pitanjima o odnosina sa roganom, muskom i slicnima i beskonacnoj i nesebicnoj ljubavi i prihvatanju i kojesta. Lepo ga je Harris par puta nekako spustio

baceno vreme :(

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Mos said:

Btw, primer za ono o čemu smo pričali. Mila Turajlić kod Galeba, priča o tome kako je upoznala režisere iz Čilea, Alžira i Vijetnama i kako se u trenutku razumela sa svima jer svi imaju slične poglede na svet sa bazom u nekadašnjem pokretu nesvrstanih. Galeb je prekida, skida duks i kreće: e, čekaj da ti ispričam. Blejimo mi u Hanoju, skejt kultura je tamo relativno nova. Iznerviram se i ugasim. :D Nastaviću zbog Mile, ali rodjače odmori malo...

:wub:

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, Mos said:

Btw, primer za ono o čemu smo pričali. Mila Turajlić kod Galeba, priča o tome kako je upoznala režisere iz Čilea, Alžira i Vijetnama i kako se u trenutku razumela sa svima jer svi imaju slične poglede na svet sa bazom u nekadašnjem pokretu nesvrstanih. Galeb je prekida, skida duks i kreće: e, čekaj da ti ispričam. Blejimo mi u Hanoju, skejt kultura je tamo relativno nova. Iznerviram se i ugasim. :D Nastaviću zbog Mile, ali rodjače odmori malo...

 

Dobro da nije bilo "A da ja tebi ispričam kako sam sve razumeo kad sam probao ajahuasku, vratila me u užasno važne neuralgične tačke formativnih godina i ceo taj narativ..." :lolol:

Link to comment
On 26. 3. 2023. at 0:09, Lezilebovich said:

I Sam Harris pre toga, tj. lex smorio puza pitanjima o odnosina sa roganom, muskom i slicnima i beskonacnoj i nesebicnoj ljubavi i prihvatanju i kojesta. Lepo ga je Harris par puta nekako spustio

baceno vreme :(

koliko ja ne mogu da slusam likove poput Harris-a, u svemu je strucnjak, sve zna. ko neki odavde.

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Btw, primer za ono o čemu smo pričali. Mila Turajlić kod Galeba, priča o tome kako je upoznala režisere iz Čilea, Alžira i Vijetnama i kako se u trenutku razumela sa svima jer svi imaju slične poglede na svet sa bazom u nekadašnjem pokretu nesvrstanih. Galeb je prekida, skida duks i kreće: e, čekaj da ti ispričam. Blejimo mi u Hanoju, skejt kultura je tamo relativno nova. Iznerviram se i ugasim. :D Nastaviću zbog Mile, ali rodjače odmori malo...

 

Ajd okaci klip bas na tom mestu, posto mi nije bas jasno kako se to svi reditelji iz nekadasnjih nesvrstanih zemalja razumeju na keca. Ispada to nesto kolektivno, ako bi pricala sa rediteljima iz Francuske, Spanije ili Italija npr, sa njima nema slicne poglede na svet, jer eto ne dolaze iz nesvrstane zemlje..

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ajd okaci klip bas na tom mestu, posto mi nije bas jasno kako se to svi reditelji iz nekadasnjih nesvrstanih zemalja razumeju na keca. Ispada to nesto kolektivno, ako bi pricala sa rediteljima iz Francuske, Spanije ili Italija npr, sa njima nema slicne poglede na svet, jer eto ne dolaze iz nesvrstane zemlje..


Poslušaj ceo pod najbolje, taj deo je posvećen Alžiru i francuskom kolonijalizmu dok se pokret nesvrstanih i gore navedeni posmatraju kao delovi trećeg sveta ili trećeg puta. Moja poenta je bila više kako Gale iseče temu nego njena spika. 

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Btw, primer za ono o čemu smo pričali. Mila Turajlić kod Galeba, priča o tome kako je upoznala režisere iz Čilea, Alžira i Vijetnama i kako se u trenutku razumela sa svima jer svi imaju slične poglede na svet sa bazom u nekadašnjem pokretu nesvrstanih. Galeb je prekida, skida duks i kreće: e, čekaj da ti ispričam. Blejimo mi u Hanoju, skejt kultura je tamo relativno nova. Iznerviram se i ugasim. :D Nastaviću zbog Mile, ali rodjače odmori malo...

Dziberski, bas..japajac covek..

Link to comment

Prati li ko njuz podkast? Meni od omiljenog podkasta zbog Jelisavete dođoše do nivoa da ih slušam na silu. Žena ne zaklapa a operisana je od humora ili bilo čega zanimljivog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...