Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Žena bi trebalo danas da ide, pa ću javim..

Nego jel tolerišu probijanje roka važnosti?

Ako je istekla mora lekarsko uverenje, alo nije ne treba.

U drugim vestima komunalci rasteruju karton prodavce oko pijace

Link to comment

Ako je istekla mora lekarsko uverenje, alo nije ne treba.

U drugim vestima komunalci rasteruju karton prodavce oko pijace

koje pjace?
Link to comment

Zar nisu manje guzve u stanici na Bezanijskoj Kosi?

Kad je bila situacija sa ličnim kartama (i naknadno ugrađivanje sertifikata za elektronski potpis) iz decembra 2015. bila zaista manja gužva, mada trebalo da se dođe u ~7 ujutru za upis zakazivanja.

 

Već tada Bežanijska Kosa bila "provaljena" u smislu manje gužve. Iskreno, ne znam kako je sada sa saobraćajnim dozvolama.

Link to comment

Ako je istekla mora lekarsko uverenje, alo nije ne treba.

U drugim vestima komunalci rasteruju karton prodavce oko pijace

Evo update:

Na lekarskom gužva, javljam za muriju će vidimo...

Link to comment

Neam pojma ja to nemam...

uz novu lk se dobijao i pin uz kog je bilo moguće na sajtu elektronske uprave il tako nekako da se vade raznorazna dokumenta. iz nekog razloga mi u glavi da je mogla i vozačka

  

Stari Merkator

tamo u aleks. rudara su bili neki na kartonima i prodavali cveće, aj što su prodavali, manje više nego su zauzali ceo trotoar i ostali su morali da idu ulicom, izbegavajući bare i automobile. poprilično opasna situacija nastajala
Link to comment

Ako je istekla mora lekarsko uverenje, alo nije ne treba.

 

Ovo se izgleda razlikuje od stanice do stanice ili od raspolozenja nadleznih salterskih radnika/radnica: dobrano isteklu domacu su mi zamenili/izdali novu, a da pomenuli nisu ni lekarsko uverenje, ni neka ogranicenja koja sam imao upisana na staroj, cak nisu pravili pitanje oko kategorija (ako jos vazi da je za neke teze kategorije obavezno lekarsko).

Bez reci.

Link to comment

Žena bi trebalo danas da ide, pa ću javim..

Nego jel tolerišu probijanje roka važnosti?

 

За рок их баш брига и мени је истекло.На коси имају посебан шалтер само за возачке па је моја препорука да иде тамо.

 

Ја наравно ништа нисам урадио јер ми је и лична карта истекла а возачку не можеш да продужиш без личне карте па морам прво личну карту да вадим.

 

Јебем ти будале.

 

 

Ovo se izgleda razlikuje od stanice do stanice ili od raspolozenja nadleznih salterskih radnika/radnica: dobrano isteklu domacu su mi zamenili/izdali novu, a da pomenuli nisu ni lekarsko uverenje, ni neka ogranicenja koja sam imao upisana na staroj, cak nisu pravili pitanje oko kategorija (ako jos vazi da je za neke teze kategorije obavezno lekarsko).

Bez reci.

 

Само стара возачка лична карта и уплатнице.

Edited by Блок_64
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...