Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

28 minutes ago, rođeni said:

šta sereš koji kurac, na direktno pitanje sam uvek odgovorio, ako sam tu


ok ok
izvini
možda sam te pomešao sa nekim, i grubo reagovao
često se dešava da mi amateri ovde lupetamo, pa nas onda neko ko zna znanje onako u prolazu popljucne u stilu viđu ovijeh budala

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

1 hour ago, rođeni said:

nema to veze sa budalesanjem, nego je, jednostavno, simpatično

e da, svako od sebe polazi


jebi ga, u živom kontaktu bih  naravno znao da li se neko šali, a ovako te dočekah te na volej bez veze. izvini još jednom!

(svestan sam da na ovoj temi pričam o stvarima koje jedva pomalo znam, ako i toliko, pa mogu misliti kako to izgleda nekom ko se zaista razume u tematiku)

  • +1 1
Link to comment
On 3.2.2022. at 21:52, Frile said:


ok ok
izvini
možda sam te pomešao sa nekim, i grubo reagovao
često se dešava da mi amateri ovde lupetamo, pa nas onda neko ko zna znanje onako u prolazu popljucne u stilu viđu ovijeh budala

 

i majstori lupetaju

Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Idi tamo negde te zovu da pitaju oko neki hemija za relneemoji769.png.

I Buba ima nešto da pita.







... Shiit has hit the fan
 

 

proverio sam pijano postovanje i nema ništa

Link to comment

Ves masina Indesit stara nedefinisano godina, moguce i vise od 10, prima vodu ne okrece bubanj.

 

Koliko da ocekujem da ce da me ojadi majstor? Po internetu moze da bude od zamene kaisa/remena do programatora ili motora.

 

Zanima me odokativno cena.

Edited by Milosh76
Link to comment

proveri da li se motor vrti. ako se vrti onda je do kaiša. il je puko (naći ćeš ga ispod mašine) il' se istego pa šlajfuje kod osovine motora. ako je ovo zadnje, otklon kvara je pičkin dim. otpustiti šraf koji drži motor toliko da se on prisilno poligom spusti i zategne kaiš. pa zategnuti šraf. desilo se to meni. zato pišem. ako jekaiš puko, zameniš kaiš. isto pičkin dim.

 

ako motor ne radi, onda radi majstor.

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Milosh76 said:

Ves masina Indesit stara nedefinisano godina, moguce i vise od 10, prima vodu ne okrece bubanj.

 

Koliko da ocekujem da ce da me ojadi majstor? Po internetu moze da bude od zamene kaisa/remena do programatora ili motora.

 

Zanima me odokativno cena.

 

15 minutes ago, Milosh76 said:

Hvala.

Bio majstor u stanu (iznajmljen, ne zivim tamo), ispao kais. Vratio ga uz komentar "ako spadne opet, zovi da donesem nov".

:heart:

Link to comment
  • 1 month later...

Treba da mi se ugrade vrata - jedna unutrasnja, jedna spoljasnja dupla sa staklom. Takodje treba i da kupim ta vrata. Jel ima neko preporuku za firmu u BG da se raspitam?

Link to comment

Treba mi preporuka za boju za beton, hoću da ofarbam pod u podrumu. Neće se mnogo gaziti, ne planiram dole da živim. Bitno mi je da se brzo suši i da mogu da perem posle pod normalno, eto. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...