Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Alexandar Cosmetics, ima online shop, mada vidim da im je rasprodato trenutno.
https://www.alexandar-cosmetics.com/proizvod/dodatak-farbi-za-smanjenje-crvenih-tonova-ardell-color-solutions-unred-2ml

 

Znam da imaju i štand u TC Stadion, ja uvek uzimam tamo. FreeLimix farbe su mi se naj pokazale, mešam par nijansi i uvek dodam i ovo malo čudo.

 

Znam da imaju i neki preskupi šampon koji bi trebao da ubija crvenilo (isto kao i oni šamponi za plavuše što ubijaju žutilo) ali to nisam probala.

  • Hvala 1
Link to comment
20 hours ago, Mel said:

Meni sestra rece da sa novom frizurom i bojom (iz plave presla u smedje slicno prirodnoj, iz peglane presla na lokne) delujem starije i licim na baka Katu.

 

postoji fenomen tanane razlike između kul džimi hendriks kose i moje babe s ladnom trajnom.

znala sam čoveka koji je imao plave krupne lokne, osmeh od milion dolara i stalno su ga zvali da glumi u reklamama. jednom je došao u kafanu očajan. frizerka ga je uspešno pretvorila u moju babu. zvali smo ga maslačak. nije menjao frizuru, samo je išao da skrati.

znam još par primera kovrdžavih žena kojima je frizer bitniji od zubara.

evo drugara

 

  • Wub 3
Link to comment
27 minutes ago, slepa živana said:

postoji fenomen tanane razlike između kul džimi hendriks kose i moje babe s ladnom trajnom.

znala sam čoveka koji je imao plave krupne lokne, osmeh od milion dolara i stalno su ga zvali da glumi u reklamama. jednom je došao u kafanu očajan. frizerka ga je uspešno pretvorila u moju babu. zvali smo ga maslačak. nije menjao frizuru, samo je išao da skrati.

znam još par primera kovrdžavih žena kojima je frizer bitniji od zubara.

evo drugara

 

 

Drugar ko lutkica :heart: Hvala zivka, ti me razumes :D

Link to comment
16 hours ago, Svemir Zeka said:

 

One u alexandru kupuju acrvenjač, a ja uzimam pojačavač crvene

crvena me nije videla nekih 5 godina, a i neće skoro opet

 

promeniti iz crvene u nešto drugo (što nije dosta tamnije) je, urgh, :unsure:

a ispira se ko blesava

Link to comment

Ja sam nekad isla na crveno, vrlo kratko, nisu tad bile nesto lepe boje na raspologanju.

Ali sad bi crvene trebalo da se mnogo bolje drze? Posto pominjes ispiranje.

Kad zavrsim ovaj ugovor ima na pink da odem, da ispunim staru zelju.

  • +1 1
Link to comment

Nemojte se sekirati, treba stvarno da se bude specijalan tip da bi se nosila crvena. 

Zeka ima belu kožu i najzelenije oči ikad, jedino takve žene crvenu kosu mogu da nose kako hoće i da to izgleda vrhunski. 

  • Wub 1
Link to comment

@MelUpravo tako, ja sam za 20tak godina crvenila iznašla koje se održavaju. Mislim, ako je ispod blanš, teško da će bilo koja. Ali na sedama ostaje. Te iz aleksandra su dobre (Kyo). Ove Butter color subrina su dobre. Reći ću vam uskoro da li je Farcom Seri (dizvinete) dovoljno postojan, bar kolika mu je cena. Mešala sam trećinu tube te jarko crvene s ljubičastom Butter color. Videćemo sledeće nedelje posle još par pranja šta se dešava. 

Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

Nemojte se sekirati, treba stvarno da se bude specijalan tip da bi se nosila crvena. 

Zeka ima belu kožu i najzelenije oči ikad, jedino takve žene crvenu kosu mogu da nose kako hoće i da to izgleda vrhunski. 

:wub:

Eto "zlico", podigla si mi serotonin sad na level max 😍

Edited by Svemir Zeka
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...