Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pozdrav svima! trazim tabele posledne sezone Jugoslavije, 1991/92, al one ispod Druge lige. iz Medjuregionalne lige treba mi samo grupa Istok. zatim, nisam siguren dal idu Republicke lige ili ima jos neke. iz Regionalne nemam nista, al treba mi samo one gde nastupaju klubovi iz Makedonije.

 

ako neko ima vakvo nesto, bilo bi super.

Link to comment

Omladinska reprezentacija AP Vojvodine u fudbalu 1975

Gornji red

Arok (trener), Kovrlija (trener), Dragojlov, Pajić, Rađenović, Matković, Keković, Todorović, Moćević, Vučurović (selektor), Panić (trener)

Donji red

Ninković, Jolić, Horvat, Sivčev, Radenković, Gajić, Čepo, Milošev, Radmanović

Omladinska reprezentacija Vojvodine 1975.jpg

Link to comment
On 16.4.2020. at 0:19, Филип said:

Pozdrav svima! trazim tabele posledne sezone Jugoslavije, 1991/92, al one ispod Druge lige. iz Medjuregionalne lige treba mi samo grupa Istok. zatim, nisam siguren dal idu Republicke lige ili ima jos neke. iz Regionalne nemam nista, al treba mi samo one gde nastupaju klubovi iz Makedonije.

 

ako neko ima vakvo nesto, bilo bi super.

 

Medjurepublicke lige

https://it.wikipedia.org/wiki/Treća_Liga_1991-1992

 

Republicka liga Makedonije

https://en.wikipedia.org/wiki/1991–92_Macedonian_Republic_League

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

https://www.index.hr/sport/clanak/stadion-maksimir-privremeno-neupotrebljiv-dobio-zutu-oznaku-urusava-se-godinama/2180444.aspx

 

STADION MAKSIMIR nakon zagrebačkog potresa i pregleda statičara dobio je znaku "privremeno neuporabljivo" te čeka konačnu presudu detaljne građevinske inspekcije.

 

Tim statičara koji je obavio pregled kuće Dinama i hrvatske reprezentacije zalijepio je na istočnu tribinu žutu naljepnicu, odnosno proglasio objekt privremeno neupotrebljivim.

Nakon potresa Indexova kamera bila je u Maksimiru i snimila oštećenja na stadionu, od kojih je većina nastala ranije, no u potresu su se povećala i pogoršala stupanj sigurnosti na jednom od najvećih spomenika korupciji u Hrvatskoj. Stadion se konstantno obnavlja još od 1998. godine.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

danas sam skontao da su u toku rata izlazile sportske novine rs i rsk pod nazivom derbi

ako neko ima ideju gde bi se to moglo naci bio bih vise nego zahvalan

Link to comment
  • 2 months later...

Pozdrav. Da li neko ovde mozda ima Knjige Almanah Jugoslovenskog Sporta 1964-1968 i 1973-1977 u PDF formatu? Zanimaju me takodje Zvezdine Revije video sam da je neko to postavljao pre ali linkovi vise ne rade,ako bi mogli da se stave novi bio bih do neba zahvalan...

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29.6.2008. at 13:39, Hamlet Strašni said:

Jedno pitanjePrelistavajuci stare fudbalske almanahe nasao sam da je u Dinamu iz Zagreba u sezoni 85/86 kao zamena na utakmici protiv Pristine u Zagrebu usao izvesni S. Okvajari. To mu je jedina utakmica te sazone.Na guglu, kada se napise sa w izlazi neki fudbaler Samuel Okwajari iz Nigerije koji je 88 bio jedan od najboljih strelaca kupa Afrike.Da li je moguce da je po sredi ista osoba?

Baš sam mentol. Opet prelistavam stare almanahe i opet guglam istog igrača. :isuse:

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...