Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

Plajvi

Pokazalo se da igraci tipa Anri i Ibrahimovic, mamojebi svaki u svoje vreme i na svom mestu u tikitaki nisu bili ni za kurac. Cavi i Inijesta se nece roditi vise nikada. Naravno da ne mogu da je igraju Pogba i Lingard. 

Zato su se katenaco i doping primili gde god hoces. :D

Meazza
15 hours ago, Glass Joe said:

Pa zar tiki taka nije slicna totalnom fudbalu s tim sto su tu igraci polivalentni ne u taktickom vec u tehnickom pogledu

Imali su neke iste koncepte (recimo koriscenje prostora i presing, doduse to je i Saki radio), ali i razlikovali su se po nekim vaznim stvarima. U totalnom fudbalu igraci su mnogo cesce menjali pozicije na terenu sto je zahtevalo veliku polivalentnost i inteligenciju igraca (odatle i naziv - totalni fudbal igraju totalni fudbaleri), u tiki-taki akcenat je vise bio na kretanju lopte i izmaranju protivnika cuvanjem poseda (sto ima i defanzivnu ulogu jer ako ti drzis loptu, protivnik je ne drzi). Niko osim te generacije Holandjana nije nikad igrao totalni fudbal. 

Edited by Meazza

Meazza
12 hours ago, Plajvi said:

Zato su se katenaco i doping primili gde god hoces. :D

Pa da. Nesto slicno sam hteo da kazem. 

Edited by Meazza

Cash

Beše danas u 18.00 zreb za Evropsko. Jasno je da cemo biti u grupi sa Englezima a moguče je i da u grupu ulete Francuska i Portugal. Kakav bi to sex bio 

*edited by mod

Hrvatska Češka Engleska i mi ako prođemo.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Ted

nećmo, pošto se nećemo ni kvalifiovati

Captain_Darling

Можда човек мисли на утакмицу са Норвешком :unsure:

Cash
13 minutes ago, Captain_Darling said:

Можда човек мисли на утакмицу са Норвешком :unsure:

Daj bre promeni avatar muka mi je kad vidim ovu dvojicu :laugh:

Cash
33 minutes ago, Ted said:

nećmo, pošto se nećemo ni kvalifiovati

Bilo bi lepo da se plasiramo, jer u tom slucaju bice para na kladionici.:thumbup:

Ted

@Captain_Darling

da je dvomeč u pitanju pa hajde :)

pojma nemam da li će biti vremena za pripremu meča sa Norvežanima. pretpostavljam da neće i da ćemo da krenemo ovako sa individuano najboljim igračima koji su neuigrani i na terenu izgledaju ko pali sa Marsa. u toj varijanti jebaće nas svaka iole prostojna i uigrana ekipa, odnosno imamo šanse samo protiv nekih indijanaca ili razbijene bande kakva smo mi. pri čemu Norvežani ne deluju kao razbijena banda, koliko vidim, i tu nije bitno što su indvidualno slabiji od nas, ako su timski jači. nama je Luksemburg pravio goleme probleme.

@Cash

ako posmatramo ovu agoniju sa vedrije strane, tako je :)

Edited by Ted

Miljenko

Meni je to egal duel, sto sigurno nije pohvalno/ohrabrujuce za nas.

James Marshall

Ma gdje, prvo idemo na Norvežane, tvrde domaćine, a onda bismo išli na domaćine turnira. Ima UEFA sa zadovoljstvom da nam namjesti nekog Briha, Čakira ili nekog trećeg, zlu im ne trebalo