Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Iskreno, nisam kupovao dugo od njega, pa ne znam u kom je sada fazonu, našao link preko poruke iz inboxa. :)

Vidim da iznad piše diggital trigger, a u oglasu desno PC emporium ili šta već. 

Link to comment

Ne bih išao ispod 600w i za te pare ima da biraš. Klasika, Cooler Master, Chieftec, eventualno Antec, ima gomila nekih novih brendova koji ne znam koliko su pouzdani.

 

Npr:

 

https://gigatron.rs/napajanja/cooler-master-napajanje-mpe7001-acabw-eu-303485

 

pogledaj na kp.com, dosta su povoljna napajanja, drugaru danas stigao coooler master 600w za tipa 50e, tako nešto.

Edited by Mil@n
Link to comment
3 hours ago, Akiraj02 said:

Evo ovaj deluje okej, https://gigatron.rs/napajanja/cooler-master-napajanje-mwe-600-white-230v-v2-mpe-6001-acabw-eu-297878

Napajanja su jedina stvar o kojima apsolutno nemam pojma, sta mislis? 

 

Uzmeš napajanje u ruku i ukoliko ima težinu može da prođe, ukoliko je lagano zaobiđeš, seljačka logika. Moj prastari Čiftek iz 2005-te je nadživeo onoliko konfiguracija.

 

Mada me ne bi čudilo da Kinezi počnu da stavljaju komad olova u napajanje da dobiju u težini, stari prevaranti.

Link to comment

Hej, olovo je skupo. Ja sam jednom u porudzbini iz Kine dobio potpuno prazno (as in empty) napajanje, samo crna plasticna kutija sa prikacenim kablovima, unutra nista. :D

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hoću da sklapam sam konfu od cirka ~600€...i5,novija gen ryzen 3...5...malo za gejming malo za rad studenta raf-a :laugh:

Preporuka kombinacije ako je neko baš u toku.

Gde nabavljati komponente najpouzdanije i najpovoljnije po Bg-u?

Tražim li previše? :blush:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...