Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Off:Vlasnik/ci drze tri splava u nizu, jedan pre Brvnare, Brvnaru i Coco, a drzali su i splav koji je bio balon na vodi za igranje fudbala koji je pretprosle zime potopila velika kolicina vlaznog snega na krovu. Imena sadasnjih vlasnika (onih koji se vode kao takvi) ne znam, u pitanju je/su vrlo bahati ljudi koji su imali niz problematicnih poteza u odnosu na odluke nadleznih o uredjenju Savskog keja. Kao stvarni vlasnik u cije ime sadasnji obavljaju posao, navodno se pominje Dejan Keka Stojanovic. Niz restorana, kafea i ostalih usluznih firmi koje su pod njegovom kapom sluzili su mu (ili mu jos uvek sluze) za pranje novca.

Edited by Bane5
Link to comment
  • 2 weeks later...

Na Prvoj ide jos jedan rijaliti u nizu : "Domacine, ozeni me" ili tako nesto slicno. Izgledaju kao neki video oglasi, neki covek prica o sebi, a udavace treba da salju pisma. Nekako je grozno, ali ako uspeju da se ozene - super ...

Link to comment
  • 1 month later...

dobrim delom air tajma prva emituje jednu gustu teskobu. može se na leba mazati. al onako teže malo, da se i leba raspada pritom, ako je onaj beli penasti, dok na nj buter od kikirikija pokušavaš ravnomerno rasporediti.

Link to comment
uh, od svih rijaliti programa ovo pentaciklično kulinarstvo na foksu mi stvara najveću neprijatu. a i pola učesnika bi se najradije pod astale posakrivalo.
gledam redovno. drcan sam, jebi ga.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...