Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Videh na AirBnb ima opcija mesečno iznajmljivanje, izadje naravno više nego kada bi se regularno iznajmio stan preko oglasa (što opet niko neće da se zajebava za 2 meseca) ali opet na to oduzmeš mesečne režije koje se ne plaćaju pa bude malo pristojnija cena. 

 

edit: Tek sad videh edit prethodnog posta, dakle to je realna kombinacija u svakom slučaju. Ni njima ne cveta tržište pa im je ovo solidna zarada i manjak zezancije.

Edited by ducca
Link to comment
  • 1 month later...

Moji izdaju 1.5-soban (40 kvadrata) namešten stan u centru Beograda, useljiv je već za nekoliko dana, pa ako ima zainteresovanih ili je potrebno više detalja, šaljite PP.

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment
  • 8 months later...

Potreban stan za iznajmljivanje, za drugaricu, frka joj je, da nađe do 1.4. tj. da se do tada iseli.

Da nije visoka kirija, lokacija pretežno ka Zvezdari, ali ne mora.

 

Link to comment

Je-bo-te al' su nagrnuli Rusi, ovo je pakao. Drugar radi u agenciji za nekretnine, kaže da Rusi kupe sve pristojne stanove čim se pojave u oglasima. Stan od 53m2 u Sun Cityju u Jurija Gagarina, prekoputa Piramide, izdat za 700 evra. :lolol:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Moja drugarica traži stan, dvosoban, treba joj za posao (psihoterapeut je), pitala me da li ima kod mene u kraju možda (Fontana). 

Lik iz moje zgrade joj ponudio za 450€+režije stan od 42m2

Otišle cene u pm. 

Link to comment

a fakulteti zele da vrate nastavu uzivo i daju studentima kao 2-3 nedelje da nadju stan. kao to je razumno. kakav ce tek to haos da bude isuse.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
47 minutes ago, Valkyrie said:

Moja drugarica traži stan, dvosoban, treba joj za posao (psihoterapeut je), pitala me da li ima kod mene u kraju možda (Fontana). 

Lik iz moje zgrade joj ponudio za 450€+režije stan od 42m2

Otišle cene u pm. 

 

Jel sama radi? Obično se udružuje nekoliko njih.

Nisam iznenađena cenama, odavno je tako. Novi Beograd je strašno skup.

Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Jel sama radi? Obično se udružuje nekoliko njih.

Nisam iznenađena cenama, odavno je tako. Novi Beograd je strašno skup.

Trenutno zajedno sa još dve koleginice deli prostor, plaća 250€ svoj deo. Treba joj da ima samo za sebe, da ne ulazim u razloge. 

NBg je skup besmisleno, mi živimo u staroj zgradi a cene van pameti i ni jedan stan koji se oglasi bilo za prodaju bilo za izdavanje ne opstane ni nedelju dana na oglasima. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

450e je komotno rata kredita za neki stan od 110-120 hiljada. Taj kod fontane od 42m2 bi trebalo da kosta manje.

Mislim da je od 42 pošto sam mu kazala da ona traži dvosoban a toliki su dvosobni u mojoi zgradi. 

Ima i trosobnih (kao moj) i jedino da je on ponudio takav pa ako prođe prođe. 

Link to comment
Mislim da je od 42 pošto sam mu kazala da ona traži dvosoban a toliki su dvosobni u mojoi zgradi. 
Ima i trosobnih (kao moj) i jedino da je on ponudio takav pa ako prođe prođe. 
mogla bih da se opkladim da je to onaj isti stan od 42 kvadrata koji je u oglasima bio 220 evra 2004te, fontana iza robne kuce, chetvrti sprat, polunameshten [emoji38]ol:

uvek na ponudi, uvek izdat.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

jel to onaj sa trouglastom kuhinjom i stounhedžom u dnevnoj sobi?

dobar opis :D 

ja sam 19g živeo u jednom takvom i on ima tačno 42 kvadrata. 

  • Haha 1
Link to comment
jel to onaj sa trouglastom kuhinjom i stounhedžom u dnevnoj sobi?
ne, to je kruzni tok kod opshtine.

44 kvadrata. klasik dvosoban, stub u sobi

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...