Jump to content
IGNORED

Alternativna medicina


Teja

Recommended Posts

Tzv. Test intolerancije na hranu - glupost naravno. To nije je verifikovani test kao gvožđe u krvi i sl.

Al je dobro za zaluđivanje širokih masa, pa ti napišu: piletinu da a ćuretinu ne😂 ili nikako zelenu salatu- a ovo mi je mindfuck , pa kome smeta zelena salata?!?

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, makondo said:

Tzv. Test intolerancije na hranu - glupost naravno. To nije je verifikovani test kao gvožđe u krvi i sl.

Al je dobro za zaluđivanje širokih masa, pa ti napišu: piletinu da a ćuretinu ne😂 ili nikako zelenu salatu- a ovo mi je mindfuck , pa kome smeta zelena salata?!?

Meni.

Kao da mi osmi putnik prolazi kroz creva. 

Naravno, testirao tako što sam jeo i nisam je jeo. :D

  • +1 1
Link to comment

Nego, ne znam da li je pravi topic, bilo tako kod mene u kući poprilična frka s gospođom, redovni UZ, nešto ne izgleda baš dobro. Kontrolni, opet, dr prijateljica je pošalje kod ono baš baš dr... Kaže ta posle pregleda, još jednom i ne čekamo više ide operacija... Gospođa negde našla kao neki čaj, može da pomogne, ja kolutam očima ali aj... Uglavnom UZ, nema ništa, drugi za par nedelja, sve čisto.

Možda slučajnost, možda se potrefi formula biljaka i toga, neka autosigestija, šta znam jbmliga... 

Link to comment

Isla ja na taj test za intoleranciju, isplao da smem da jedem samo tartufe i jaja od prepelica, 

kako da ne mislim se i batalila, bacanje para osim u slucajevima gde motivise osobu da manje jede.

 

Svekar i svekrva ovih dana odlucili da idu na akupunkturu,  pa zaredjali po kineskim radnjama da se raspituju, za sad nisu nasli ali hoce ne sumnjam,  ludaci su to ozbiljni

Link to comment

Ih, ima onoliko pravih dr koji rade mambo džambo prevare (npr. znam za jednu pravu dr koja svejedno ima ordinaciju za kvantu medicinu magične talase i frekvenicije).
 

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Paul Gompitz said:

Svjetska zdravstvena organizacija je stava da postoje stanja i simptomi koja se uspjesno tretiraju akupunkturom.


Baš bih voleo da vidim spisak stanja/simptoma za koja su medicinska istraživanja dokazala da akupunktura pomaže, i kako to medicina objašnjava. Verujem da objašnjenja postoje i da u suštini nisu komplikovana.

Link to comment

Ja za sta god sam probala tu akupunkturu je bilo eventualno samo prisustvo bola i nista drugo. Volela bih da je barem u nekom slučaju pomoglo. Moram reci da na kraju spadam u neverne Tome po tom pitanju :ph34r:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...