Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bol od vilice je cudna, ni mene nije bas tu kod zgloba bolelo, sreca da imam odlicnog zubara koji me odveo kod ovog za vilicu u Rankeovoj. 
Za lek pitam za mamu, ona je cak i operisala trigeminus, dotle je to doslo. Ali ti djavolji nervi se prespajaju opet kad ne treba i s vremena na vreme ima udare, pa stalno gledam ima li nesto novo od lekova. Njoj tad nisu pomogli nijedni, usla je u status i nikakva blokada nije radila, spasila se kad je to operisala. 
Pisite razvoj situacije

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 23. 11. 2023. at 13:37, Katikon said:

Ne znam da li ovo pomaze, ja sam pre par godina kinula par puta i ukocila vilicu. Prvo su mislili da je umnjak, pa neuralgija, na kraju sam otisla u Rankeovu kod stomatologa Djordjevica kom je specijalizacija zglob vilice, snimila sam sve i napravili su mi splint da nosim koji nije klasican nocni, nego je jak i nosi se dnevno najvise 4 sata da polako vraca vilicu gde treba. 
To sam nosila mesecima i sredilo se donekle al nikad do kraja. 
Pitanje za vas, da li taj lek za neuralgiju pomaze za trigeminus? 

izgleda da ce na kraju i kod mene biti najpre ovo.

jesi li isla mozda i kod maksilo-facijalnog pre zubara?

Link to comment
  • 1 month later...

Ako nekome treba preporuka za stomatologa na Novom Beogradu, ima od mene za ProDental u Otona Župančića. Jutros me žena narokala anestezijom ko pobesnelog nosoroga, popustila me tek popodne :kecman:

Šalu na stranu, izuzetno su predusetljivi i fini, a dr koja me zapala ima laku ruku (pozlatila joj se).

Cena korektna.

Link to comment
On 5. 8. 2023. at 10:28, Serena said:

Znaci 300€ je ok cena za BG. 

Jesi li resila bruksizam? 

Ima li neko u Pancevu da mi preporuci proteticara? To mi je blize. 

Tek sad videla ovaj post.

Ne 300 e nije normalna cena,mislim da je normalna cena 200. 250 neki maksimum i za te pare se sve uradi, dakle i brušenje, privremena krunica itd.

Edited by dùda
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...