Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

imaš to i na sajtu ministarstva zdravljaedit : tj evo ti ovde
to mi ne zavrshi poso ^_^al nea veze, doci ce brdo muhamedu, vremenom. nego sam ja lenja da chekam :lol: Edited by thermal bug
Link to comment
to mi ne zavrshi poso ^_^al nea veze, doci ce brdo muhamedu, vremenom. nego sam ja lenja da chekam :lol:
shit :( .ja taman bila napisala da ima u indok bazi al to cudo ima 252 str, pa da malo suzis upit, kad kaze kelt ima. ajd, rekoh, brisem.a kad ono - nije to to.sad je prekasno, a naredne nedelje nisam tu. ako ti je bas, bas, javni se na pm da ti dam kontakt :) poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
treba mi, za pochetak, osoba koja poseduje novi broj sluzbenog glasnika, ili bar ima pristup istom.posle mi treba i neshto iz glasnika.treba da je izashao juche.
Nije to iz Sl.glasnika 20/10 od 31.3.2010.god. već br.12/10 od 18.3.2010.god.Lista lekova
Link to comment

dok ne naleti neko verziraniji, imaš ovde malo bajatu temu.ako imaš problema sa kičmom, antipreporučio bih ti eastpak rance. ili bar, kod mene, im nije radila ta fora sa back support sistemom.

Link to comment

e. ocem da kupim neshto slikarskog pribora na 1 poklon. boje najradije. di se to sad kupuje(s obzirom da (otkad josh!) nema tehnohemije u vasinoj :cry:)a zejtini za isparivache, jel beshe pitao neko? tj, aromaticheska ulja, to ima u apotekama. najskuplje od ruze, srednje od pomorandze, a ostala lepo - 100 do 200 dindzi, ako se nishta nije menjalo. toplo preporucham limun i eukaliptus. mozda i lavandu. ima i neke shpanske flashice u onim radnjama sve za 100-10000 dinara. da ne budem pogreshno shvacena, to je ono sto se metne u onu keramiku, sto unutra ima mesto za svecicu? ako nije to, molim da porota zanemari sve ovo ispred, da neko ne spali kucu mojim dobrim namerama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...