Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jel zna neko neki servis za šivaće mašine (još ako bi bio na NBG-u :) ) ?
ima bagat-singer servis prekoputa crkve svetog marka, bulevar kralja aleksandra 36.telefoni :

3239825064 118 16 46

Link to comment

treba mi 9 stoperica. negde u centru, ima li? pretpostavljam da ima u onim radnjama na terazijama/u kolarcevoj, dve neke sportske radnje, djak i jos neka. koliko to moze da kosta, odnosno da li sigurno znate gde ima, ne zuji mi se po gradu...

Link to comment
Jel zna neko neki servis za šivaće mašine (još ako bi bio na NBG-u :) ) ?
Zemun, ulica neposredno pre pozorišta (iz glavne desno ka Dunavu), prodaju šiv. mašine, rez. delove i mislim da rade i servis.
Link to comment
Gde mogu da kupim brodsko uže (koje bi služilo kao konopac za penjanje)?
Ima jedna radnja u Sarajevskoj, s leve strane kad ideš ka centru, ka početku te ulice. Sve vrste užadi i konopaca
Link to comment

Da li u Beogradu može da se kupi srebrna glina i DI? I da li je baš paprena kao što kažu?Ako nema ta, može i bakarna i bronzana. :wub:

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

zna li neko nešto o pleksiglasu? ima li ga u slobodnoj prodaji, na metar, da iseku po želji, u raznim bojama i debljinama? jel dostupan siromašnim smrtnicima?+ kakav je to materijal, kako se ponaša u kućnom ambijentu, jel preosetljiv na oštre predmete i vruće čajeve?

Link to comment
zna li neko nešto o pleksiglasu? ima li ga u slobodnoj prodaji, na metar, da iseku po želji, u raznim bojama i debljinama? jel dostupan siromašnim smrtnicima?+ kakav je to materijal, kako se ponaša u kućnom ambijentu, jel preosetljiv na oštre predmete i vruće čajeve?
Мислим да једна радња на углу Цвијићеве и Ђушине продаје плексиглас, а остало не знам.
Link to comment
Gde mogu da kupim brodsko uže (koje bi služilo kao konopac za penjanje)?
Joj nesrećo, što se ne seti ovoga mesec dana ranije. Imao sam na tavanu onaj pravi palamar (konopac, ne ono drugo), bar jedno dvadesetak metara, i kako je godinama tu stajalo neupotrebljeno, bacio sam ga. :isuse: A dao bih ti ga za dž.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...