Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ovde je neko nekom prilikom dao sliku otirača sa telefonom, ključevima i novčanikom. gde da kupim? treba mi i za ovde i za selo. upravo sam skontao da mi je novčanik ostao u selu. srećom, potomak sa familijom tamo provodi ove dane pa će sutra da mi donese. krečana hvata maha.

Link to comment
24 minutes ago, đorđe geprat said:

ovde je neko nekom prilikom dao sliku otirača sa telefonom, ključevima i novčanikom. gde da kupim? treba mi i za ovde i za selo. upravo sam skontao da mi je novčanik ostao u selu. srećom, potomak sa familijom tamo provodi ove dane pa će sutra da mi donese. krečana hvata maha.

ja

 

u ikei sam ga uzeo, al ne vidim da ga sada imaju

  • Hvala 1
Link to comment

Imaju i na Instagramu likovi koji štampaju otirače motivima po izboru. Bila cena tipa 1800-2000, drugarica štampala "Nevakcinisanima zabranjen ulaz" 

  • Wub 2
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
On 2. 2. 2024. at 10:37, Stela said:

Ima li neko preporuku za vodoinstalatera na NBG?

 

Imam ja ali mu ne daj Vinjak i rakiju nikako.

Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

Imam ja ali mu ne daj Vinjak i rakiju nikako.

Pitam za majstora, kakvi te vinjaci spopali :D.

Nasla u medjuvremenu za to sto mi je trebalo, ali pamtim ako mi opet treba koga da pitam :).

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Valkyrie said:

Imaju i na Instagramu likovi koji štampaju otirače motivima po izboru. Bila cena tipa 1800-2000, drugarica štampala "Nevakcinisanima zabranjen ulaz" 

Ovaj mi se svidja: https://www.instagram.com/p/C3YA00MI3Ax/

 

Mada, ima da smislim neki za zabranu pusenja. Tipa "Jel mogu da zapalim na prozoru... mozes samo da letis kroz otvoreni prozor" :D 

Link to comment

rekoh ženi za otirač. ona me bacila u dilemu sa "a šta ako izađeš iz kuće i baciš pogled na otirač i skontaš da si izašao bez ključeva?"

 

tako da, nađoh sličice ta tri rekvizita, odštampah i eno stoji zalepljeno s unutrašnje strane vrata.

 

žena mi reče da sačuvam, da vremenom mogu da dodam kišobran, cipele (ako krenem s papučama), ............jebi ga

Edited by đorđe geprat
  • +1 1
Link to comment

kako funkcioniše samizdat štampanje, koje su štamparije koje bi štampale 100tinjak izdanja knjige, koliko bi to koštalo u totalu(po primerku), grafička priprema, lektori i šta sve već ulazi ili ne ulazi u aranžman

 

 

svako iskustvo je dobrodošlo

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima neko preporuku gde da one "zaštitne navlake" za kofere. Ne mogu da se smaram sa onim motačima folije na aerodromima. Obaška što malo malo pa ne rade...

Link to comment
  • 1 month later...

Ja u medjuvemenu tražim knjigu Upotreba sveta - Nikola Buvije ( nema ni u jednoj  ni online knjižari ni na oglasima , ako je nekome višak i prodao bi , kupujem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...