Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

ovaj 365 skuplja moj klinac. sta znam, meni nije nesto posebno zanimljiv iako ima nekih zanimljivih "resenja". recimo, ove velike slicice koje su u stvari tri male sa tri fudbalera u pokretu. pa onda ono kad ti trebaju cetiri da bi spojio veliku jednu. pa selekcija zvezda zenskog fudbala. pa selekcija talenata. pa random slike sa nekih bitnih utakmica... i poptuno nejasni sistem ikona na slicicama, narocito onaj kumulativni rejting (?!)... al, eto, skuplja on... mislim da ima Boakyea duplikat, ako nekom fali.

Link to comment
  • 3 months later...

Ali su zato nase unakazili. Naime fss je promenio sponzora (Puma umesto Umbro) ali jos uvek nije promovisao dresove. Tako da je Panini morao da fotosopuje nase  sa puminim znakom i grbom fss. Izgledaju kriminalno... :(

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/kako-ce-izgledati-nasi-reprezentativci-u-panini-albumu-ima-unapred-razocaranih-332705.html

 

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

koliko ce kesica da kosta? tipujem na 100 din.

 

inace, uzasno me nervira sto generalije igraca stavljaju na samu slicicu, a ne u album, ispod prostora za slicicu.

Link to comment

vidim daju 5 slajbe po kesici. men' se cini, ili je to trip, da je po kesici sledovalo 6 komada :cry:

2 minutes ago, Sundance Kid said:

koliko ce kesica da kosta? tipujem na 100 din.

 

vrlo je moguce. videh negde po netu da se u americi kutijia(50 kesica) i album  prodaju za 51$ 

2014. je kesica stajala 60 dindzi ako me dobro sluzi pamcenje

Link to comment

Videh na tviteru da su u UK 80p a bile prošli put 60p a u Meksiku valjda duplo skuplje nego prošli put. I 60 dinara je mnogo. Ako bude više od toga ostaje mi samo virtualni.

Link to comment

Problem je što ti se potrebni novac da popuniš album praktično duplirao u odnosu na ranije, što je težak bezobrazluk. A da ne pričam o tome da su sličice postale toliko tanke da su na korak od toga da postanu providne.

 

 

Link to comment

Brate treba minimum 140 kesica da bi imao 700 sličica od kojih će ti neke biti za menjažu. Sramota bre! Znači moraš da kupiš barem 200 kesica da bi popunio album.

Link to comment
On 3/13/2018 at 9:48 AM, Sundance Kid said:

inace, uzasno me nervira sto generalije igraca stavljaju na samu slicicu, a ne u album, ispod prostora za slicicu.

 

Mene isto ovo dosta nervira, mislim da su od Juzne Afrike poceli sa tim fazonom, a to rade zato sto sastavljaju timove na slepo, pa ako dodje do neke povrede ili neko bitan propusti SP, oni stampaju zamensku slicicu sa tim brojem. Tako da moze da se desi da popunis album i da opet juris 5-10 retkih komada, ako si bas OCD.

Link to comment
18 minutes ago, Delija67 said:

Napravio sam tim Parapsihopatologija™

 

Team ID 1156

Password :ziga:

 

 

 

Upao. Evo još kodova.

 

2018COKEGAME

FOOTBALLLOVE

FIFAFOOTBALL

FIFACOCACOLA

COKEBESTGOAL

2018COOLGAME

COKEFAIRPLAY

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...