Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ne pominji mi...

 

Pisao sam sta radi macor. Sad dovodi i zensku na sto pa zajedno ruse u ljubavnom zanosu. I sad mi je ruter ispod stola...

 

Kad otkriju neko mesto ne mozes da ih oteras.

Link to comment
19 hours ago, katamaran said:

Ne pominji mi...

 

Pisao sam sta radi macor. Sad dovodi i zensku na sto pa zajedno ruse u ljubavnom zanosu. I sad mi je ruter ispod stola...

 

Kad otkriju neko mesto ne mozes da ih oteras.

kapiram da si odgovoran pa si ili macora sterilisao, ili pak planiras da se brines o novim mackama i njihovim potomcima, kao i o potomcima potomaka njihovih potomaka.

Link to comment

Poslednju turu macica razdelio delom i preko foruma. Posle toga sterilisani i macka i oba macora.

 

Kad napisem ljubavni zanos ne mislim da rade ne znam sta. Jednostavno se vole pa legnu jedno na drugo pa se grlu i ljubu.

 

Bilo bi kul kad bi mogao da se doda poll na ovu temu. Jako me zanima miisljenje da li je moj mladji macor:

 

a) Suvise glup da skapira da moze da se vrati kroz prozor od kuhinje (kroz koji redovno izlazi). Da napomenem da se ponekad i vrati kroz njega ali teska srca

b) Suvise bezobrazan. Sladje mu je da me cima na moj prozor pa moram da mu otvaram vrata od kuce da bi se on onda mozda smilostivio da udje.

 

Ja mislim da je b

Edited by katamaran
Link to comment

Ako nije ladno onda se gledamo na vratima. Ili sedi ispred vrata pa zainteresovano gleda negde u daljinu i ne ulazi.

 

Glavni fazon mu je da moram da se sklonim da junacina udje u kucu. Citava procedura sa njim.

 

Jedino kad zaladi, onda utrci na keca.

 

Al opet ostavljas idiotu prozor otvoren na minusu da ne bi morao da se cimas i dodje kreten na prozor da grebe.

 

Deo macijeg sarma. Koliko me nervira, toliko mi je simpaticno.

Link to comment

Citam ovu zamisao pod a) i odmah mislim da si mnogo naivan ;D  - b) bez razmisljanja. Mnogo smo slabi na macke, meni rekose u porodici da, koliko sam ovako stroga oko nekih stvari, kada je u pitanju Mita to sve pada u vodu. Verujem da cu i dete strozije "dresirati" nego macana :35_thinking:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...