Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

... ima brzinu ali ne mnogo šta osim toga još uvijek. Ako misli ista u životu, mora popraviti završnicu.
 

 

Ima 22 godine, trebalo bi da je već mnoge stvari ispravio.

Ove sezone još nije postigao gol u raspaloj KSL, čini mi se nema ni asistenciju. Mlađi od njega i sa manje seniorskog fudbala (Račić, Šabanov unuk, Ilić) postizali su golove. Ovaj samo nešto kao ulazi u šanse.

Neki bi čak da ga vide i na SP u Rusiji.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

30 minutes ago, Mark Rothko said:

 

Ima 22 godine, trebalo bi da je već mnoge stvari ispravio.

Ove sezone još nije postigao gol u raspaloj KSL, čini mi se nema ni asistenciju. Mlađi od njega i sa manje seniorskog fudbala (Račić, Šabanov unuk, Ilić) postizali su golove. Ovaj samo nešto kao ulazi u šanse.

Neki bi čak da ga vide i na SP u Rusiji.

 

Дао је два гола у Европи. Ајмо мало да му сјашимо с грбаче, а?

Link to comment

Сликару су утрнули зуби од киселог грожђа. Да се вратио на Лавор био би нови Роналдо.

Link to comment

Павле Нинков се вратио у Србију. Бивши дефанзивац француског Тулуза каријеру ће наставити у Земуну са којим је договорио сарадњу до краја сезоне.

Нинков је друго звучно појачање Земуна, јер је претходно у овај клуб стигао и Никола Петковић.

Тако ће Земунци појачати дефанзиву са некадашњим бековима Црвене звезде, с обзиром да  Петковић игра на левој, а Нинков на десној страни.

Link to comment
5 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Дао је два гола у Европи. Ајмо мало да му сјашимо с грбаче, а?

+1

 

mislim, da. jbg momak ima neke lako uocljive nedostatke i nama laicima i kao sto je vise puta receno to i jeste izmedju ostalog razlog sto se iz rome vratio u cukaricki/zvezdu

 

sa druge strane se uglavnom previdja i da ima neke kvalitete prilicno jedinstvene kad su jsl livade u pitanju. da mi nesto i nemamo mladih igraca, posebno u domacim klubovima tog nivoa talenta

a posebno se previdja da u vecinu sansi koje taj balvan promasi, manje vise niti jedan nas drugi igrac ne bi ni usao

 

ne znam, ja nikad ne bih imao jos jednog srnica umesto njega u ekipi

iako mi je jasno da ovog verovatno precenjujem, a srnica potcenjujem i da su brojke itekako na strani srnica

apsolutno nista nemam protiv srnica, posteno odradjuje svoje minute, samo ekipa sastavljena od 11 srnica ima jasne limite, a i nekako mi to nije fudbal koji volim gledati

radonjic je mnogo veca "kocka", ali jbg donosi i nesto korisno i lepo za oko (makar je moj utisak takav)

Link to comment
22 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Дао је два гола у Европи. Ајмо мало да му сјашимо с грбаче, а?

 

To je zato sto nije placen 1,6 miliona eur, + nije madjionicar

Link to comment

Pokrenut postupak protiv nas za 3 baklje i zakrcene prolaze, a protiv CSKA za bakljadu i bacanje predmeta  na teren... moguca suspenzija

Edited by Milosh76
Link to comment

Kako god okreneš, 2 gola za polusezonu nije dobar učinak za ofanzivnog igrača. Na nekih 25 utakmica.

Kažem, treba imati i razumjevanja, on dosta kasni u razvoju, ali prosto činjenica je da je dosta slab u tom dijelu. Plus mu se i u prvenstvu dešavalo da onakve situacije slabo rješi. On sigurno ima više talenta od Srnića, ali Srnić ono što ima bolje koristi do sad.

Link to comment

E jebo im ja mater i zakrčene ulaze, ionako je bilo lufta, narod se povukao u gornje redove da ne kisne, pa najbolje da se igra pred praznim tribinama, po onakvom sranju od vremena došlo 35k i bili vrlo pristojni.

Tri baklje, e serem im se u čarapu i uefi. 

Link to comment

Zakrceni ulazi.:laugh:

Za kakve sve gluposti nece da kaznjavaju. Kao da ne kapiraju, da mi nikada necemo biti London ili tako neki snobovski grad.

Vidim da je to stalno potencirano, kako kod nas, tako i kod komsija.

Link to comment

Valjda misle da smo glupi, posto samo ljudi treba da sednu na mesto oznaceno na karti i to je sve. Na istoku i zapadu, razume se... ovi na severu to i tako ne bi razumeli

 

Ako nece da sede, neka stoje na mestu gde im je predvidjeno mesto za sedenje.

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...