Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Krasnodar trenira Rus, to je velika razlika, daleko su oni na terenu od optimalnih svojih mogućnosti

 

Keln je utegnuta ekipa, za koju je normalan svakodnevni intezitet ono što mi igramo na maksimumu opterećenja. Uopšte nema veze u kakvoj su trenutno formi, rutinski mogu da nam pariraju i da pritiskaju da vide da li negde propuštamo, da nas tu probiju. Za njih je to stvar automatizma, a ne neke velike forme

Sve je ovo ok, ali tek vi možete da parirate njima i da ih pritisnete. Možete da trčite sa njima, taktički je Zvezda bolja ekipa, pritom uigranija i sa daleko boljom atmosferom u timu. Imaćete i finu podršku navijača.

 

Lakše ćete da pobedite u cetvrtak, nego u Beogradu, posebno ako to bude utakmica odluke.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možemo, ali samo ako budemo igrali svoj najbolji fudbal. A oni nas mogu rutinski i sa prosečnom formom

 

Zato ne možemo da budemo favoriti, u naboljem slučaju nismo bez šansi

Edited by levi
Link to comment

Ima puno dobrih. cak odlicnih stvari u Zvezdinom timu.  Medjutim, ima nekoliko stvari koje zabrinjavaju.  Povrede, pre svega.  Rezervni golmani ne ulivaju mnogo poverenja.  Supic danas nije imao posla, ali imam utisak da na svaki sut blizu gola bacio tek kada je lopta prelazila gol-aut crtu.  Sto se tice povrede Rodica, tesi me da Gobeljic moze da ga odmeni.  Mislim da je Gobeljic odlicna akvizicija.  Moze da igra na vise mesta i to ozbiljno i odgovorno.  Rekao bih najbolji 12. igrac u timu.

Drugi stvar koja zabrinjava je realizacija ofanzivnih igraca.  U poslednjih nekoliko utakmica Srnic, Boaci, Pesic i Radonjic nisu uspevali da realizuju zicere u petercu.  Bojim se da ovo nije slucaj vec problem.  zato mislim da se realizaciji treba da pokloni paznja na treninzima da se problem ublazi i eventualno odstrani.  Srecom, igraci iz drugog plana, Kanga i Donald, svojim projektilima kompenzuju promasaje napadaca.  Konacno, nije problem ali zelja je da Vujadin, Le Talek i drugi centralni bekovi pocnu da budu ozbiljnija pretnja golu protivnika u prekidima (kao nekada Vidic i Dudic).  Tada bi Zvezda igrala gromopucatelni fudbal.

Link to comment

Izgleda da je Rodić izašao zbog zadnje lože, a ne zbog stare povrede prsta

 

Kako god, ne očekujem ga u Kelnu. Srećom u nesreći tu je  multipraktik Gobelja, maskota i talija ovog tima

Link to comment

Izgleda da je Rodić izašao zbog zadnje lože, a ne zbog stare povrede prsta

 

Kako god, ne očekujem ga u Kelnu. Srećom u nesreći tu je multipraktik Gobelja, maskota i talija ovog tima

Najveci problem je golman, tj. ako Borjan izostane. Subic je misterija, a u Kahrimana se nikada ne bih pouzdao.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...