Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Jesu li ovo priznali nakon gledanja ili ovako na keca, ja ni ovdje ne mogu precizno da vidim, ako je tačan ovaj dole sat na 00:20 još mu je lopta na ruci, sledeći frejm koji mogu da kliknem je već 0:00 ali je lopta rekao bih bez kontakta sa rukom. Mnogo zajebano za ocijeniti. Opet, ne vidi se dobro, ali imaju one neonke na tabli, mada ih je teško uočiti, i na jednom frejmu gore na 0:07 snimka (a na satu na TV piše 00:20) svjetla a reklo bi se da mu je lopta još na ruci. Ne bih ja ovo priznao, ali gledao sam 5 minuta. 

Link to comment

Dobra im je ova nova grafika inače, iako na prvi pogled deluje kao Comodor 64. ali sadržinski je bolja od prethodne. Pohvalio se Ivan da su među prvima u Evropi uveli praćenje broja potrošenih tajmauta. A stavili su i ukupan fg%, takođe među retkima van Amerike. To sam video još samo na prenosima KLS od ove sezone, verovatno iste kolege iz kompanija rade

Link to comment

valjda mrtva krka koja igra u ovoj mrtvoj hali leon stukelj nece da se vrati u aba1, ne gledaju mi se opet iz nedelje u nedelju.

 

a za krku jos uvek igra ziga dimec, evropski prvak.

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...