Jump to content
IGNORED

baštovansko seljački topik; papričice i paradajz na vašem balkonu


yolo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Orezivanje ruze na 2 dobro vidljiva pupoljka (ruzicaste izbocine na zuzinim granama).

jC49BMr.jpeg

 

Ostavljena su 2 pupoljka na grani :)

shVd7zX.jpeg

 

@gospa buba mislim da ste pitali za orezivanje ruza. Za nekih 10-15 dana je pravo vreme da se orezu.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

e, hvala. protrchao neko pre mesec dva otfikario sve, ne znam da li po propisima i ne, verovatno ne, to im vishe nije vazno :unsure:

Bice dobro, ruze ce biti jos bujnije :)

 

  • +1 1
Link to comment

sad sam trenutno u modu gerila gardeninga u preduzecu, razmishljam koje semenke da razbacujem okolo. neki prkos sam poubacivala u ivichnjake josh jesenas, kad je bilo seme na prirodno.

 

ali primam savete, trebaju mi agresivne vrste,cvece trava trajnice neke, da opravdam sveto ime gerila gardeninga :hihi:

 

dok oni ponovo uspostave princip (aka budu imali pare za bashtovane), pobeda ce biti moja :s_p:

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

ali primam savete, trebaju mi agresivne vrste,cvece trava trajnice neke, da opravdam sveto ime gerila gardeninga :hihi:

 

Žalfija, lepo miriše, lekovita je a ume i lepo da se raširi ako joj zemljište odgovara.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

insekti me ne interesuju, moze i da ih privalchi ako zeli :lolol:

Sačuvaj bože, kome još trebaju komarci, moljci ili muve a žalfija je upravo njihov kriptonit :)

Link to comment
  • 1 month later...

Prvo kosenje trave ove godine

 

rd1e3kx.jpg

 

Tresnje na Tresnji su u punom cvetu, kroznja zuji kao kosnica

 

QjOzmFw.jpg

 

Breskva je prrcvrtala. Vide se pozitivni efekti zelene rezidbe, prrkraceni proslogodisnji prirast je pun cveta.

 

8Ck4IOd.jpeg

 

Rani grasak je u cbetu. 

 

IjXpJQn.jpeg

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...