Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

Pita me keva iz druge sobe, e u ovim Nemanjićima svi liče na Indijance , odem da zavirim  i umrem od smeha, vaistinu  Indijanci . Dakle nemam pojma o kostimima onog doba sem sa fresaka a otuda se ne sećam da su i žene i muškarci nosili razne trake oko glave.  Fale peruške i kralj nam je ko Vinetu . A kraljica sa tzv mokrim loknama,  patent Cecine frizerke  što lepo primetila Srbljanović Billjana . Da ako si žene onoga doba pa i kraljice išle sveže isfeniranih frizura koje su se vijorile na vetru. 

Ja sam sitno zakeralo i prvo se  ženski  uhvatim  za najočiglednije, kostim i šminku :D 

Link to comment
  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

10 hours ago, gospa buba said:

imam utisak da su ovi mihici istovremeno umirali od straha da ne nachnu neshto shto nije zgodno, pa tako nije ostalo nishta.

 

Onda ce tek da bude veselje u sledecim epizodama, nestajace likovi, a da ni ne znamo sta im se dogodilo :D

Link to comment

dobro ja ih grdim i malo unapred i preterujem sigurno. videcemo :happy:

 

u stvari sam zla. to je doba kad treba da prshti od iskushenja, uzbudjenja i neizvesnosti, prirodno, bez izmishljanja :(

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

lepo izgleda, pa sad shta da se radi :happy:. i vide se nofci.

 

mada one djindjuve visuljci na manoju nisu bash ubedljive...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

Kako nisu, čuju se više nego li ono što on izgovara.

Link to comment

Neću da čitam prošlih 5 strana tbog spojlera (jer, ko zna, možda Dušan Silni osvoji Vizantiju, Rim i Moskvu), ali dajte recite mi, jesu emitovali drugu epizodu? Ili samo prvu re-mastered?

I oklen da se skine ako jesu, ne nalazim na trekerima? Slobodno na PM, pederi stop.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...