Jump to content
IGNORED

komentari na vesti


hattori

Recommended Posts

Tramp i DačićGospodin Tramp ce sagraditi ne jedan, nego deset hotela najvecih na Balkanu (kako i prilici "lideru") koji ce biti povezani medjusobno brzim prugama Srbije, snabdevani najskupljim gasom iz Juznog toka, i u kojima ce narod moci da se odmara placajuci starom deviznom stednjom putem specijanih Dafiment uplatnica. Uplate za izgradnju svojih hotela gospodin Tramp moze da vrsi preko preduzeca DB koje ce dalje distribuirati novac svojim ispostavama SPS-SNS-DS-LDP-SPO-DSS-... Zauzvrat, gospodin Tramp ce dobiti orden SPC koji ce mu uruciti patrijarh licno na SANU svecanosti uz hor vojske Srbije i svecanu gardu, a koja ce se zavrsiti prigodnim dokumentarcem o uzasnoj propagandi kojom se blati Srbija i srpstvo od strane vatikansko-jevrejsko-CIA-masonskog lobija ne bi li se priklila Istina da je Srbija ustvari bila zrtva u ratovima devedesetih. Film ce rezirati Nemanja Kusturica licno po scenariju SANU i SPC. Pre povratka u Ameriku, predsednik Nikolic ce odvesti gospodina Trampa u Bajcetinu da zajedno skuvaju kazan rakije u ime mira u svetu. U slucaju da naprasno odluci da zatrazi srpsko drzavljanstvo posle svega ovoga, MIP je spreman da gospodinu Trampu izda diplomatski pasos Srbije po skracenom postupku.(V, 20. novembar 2013 14:10)

Link to comment

Karijera žandarma okrivljenog za ubistvo: Dilovao kokain, pomagao kriminalcimaAnthonyPetak, 29. 11. 2013. 10:03hneregistrovan korisnik

Сине дођи раније кући! Свакакви пандури шетају улицом!
Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

nasmeja me ovo, iako cenim da je bilo sasvim ozbiljno. na vest o tome da seselj mozda ima karcinom:To je jedna opaka bolest koja pogadja sve veci broj ljudi Seseljevih godina. Svakako bi trebalo da uradi kolonoskopiju da bi video sta je tacno problem. U svakom slucaju, ne bi trebalo da ocajava. Ima dosta knjiga koje promovisu snagu pozitivnog misljenja i zdravog stava, te mislim da je to uvek dobar pozitivni korak. Osim toga, sto vise voca i povrca, posebno svezeg i redovne fizicke aktivnosti.(9:10, 10. decembar 2013 10:06)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Бачевић: Грешка у преводу о висини инвестиција

idimi dodjimi | 08/01/2014 22:02Da budem iskren, u poslednjih dvadesetpet godina moja porodica i ja nismo osetili nikakvu korist delovanjem srpskih politicara. Za razliku od njih, gospodin Bacevic nam je izazivao osmehe na nasim licima svojim izjavama i projektima. Istina, osmeh sa elementima cudjenja i oporosti, ali ipak - osmeh.
Link to comment

taj sam i ja zapazio. :lolol:al posle naisao mozda i bolji...

Novi Sad: Iznajmila stan i otvorila kuplerajPosle toga se suočio sa svojom podstanarkom, koja je dugo negirala da se zapravo bavi prostitucijom. Ćerka je bila izmišljena.- Na kraju je rekla da je to čime se bavi njena stvar. Čak mi je ponudila da mi plaća 50 evra više, ili da mi doplaćuje „u naturi“ - kaže vlasnik stana.
4gbj.png:lolol:
Link to comment

Kafić u kome plaćate provedeno vremeIZVOR: TANJUGU Londonu je počeo da radi prvi kafić u kome je sve besplatno, osim vremena koje tamo gosti provedu, a minut košta tri penija.Reč je zapravo o ruskom lancu kafića "Ziferblat" koji je sad dobio svoj prvi objekat u Britaniji. Naziv kafića je kovanica iz ruskog i nemačkog jezika i označava brojčanik sata. Ideja je da gosti kafića uzmu budilnik sa ormara kad uđu u kafić i podese vreme, a alarm će da se oglasi po njegovom isteku. Ne postoji minimalno vreme koje gosti mogu da provedu u kafiću. Gostima su na raspolaganju kafa, razni napici, biskviti, voće, povrće, surfovanje po internetu, pa čak i to da sami u kuhinji pripreme hranu ili skuvaju kafu. Gosti mogu da odsviraju i poneku notu na klaviru, prenosi "Gardijan", a sat svega onoga što kafić nudi košta funtu i 80 penija.
OVAKO NEŠTO SU MNOGO RANIJE MOKRINČANI IMALI.PILI SU VINO NA SAT,ODNOSNO NASAT.KAFANA SE ZVALA KOD BANGIĆA....GDE STE SAD EVROPLJANI(RADOVAN BULATOVIC, 9. januar 2014 12:23)
:0.6: Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...