Jump to content
IGNORED

Drustvene igre aka Gaming Unplugged


Aće

Recommended Posts

19 minutes ago, bags said:

Inace igu imamo par godina i uvek je meni bila nekako dosadna ali juce sam konacno shvatio zasto je toliko popularna.

Zato što si pobedio? :D

 

U drugim vestima i domaće kompanije ulaze na tržište. Laguna/Delfi otvorili klub za igranje u SKCu. Nisam bio ali koliko vidim 300 dinara ulaz + služe piće unutra.

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, *edited by mod said:

Zato što si pobedio? :D

 

Sigurno je i to doprinelo.

Mislim da je glavni razlog agresivna igra obojice tj. ne gubljenje vremena na kombinovanje i velike planove.

 

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Zato što si pobedio? :D

 

U drugim vestima i domaće kompanije ulaze na tržište. Laguna/Delfi otvorili klub za igranje u SKCu. Nisam bio ali koliko vidim 300 dinara ulaz + služe piće unutra.

Imas klubova svuda, mozes lepo da uzmes igricu kod njih, svi sluze pice neki i hranu i nisu skupi. Ulaz se ne placa. Organizuju i turnire. 

 

Ja Catan i Catanolike igre nikad nisam uspeo da zavolim. Previse mi je jednostavan svet. Vise volim one sarenolike igre poput Smallworlda, samo za njih treba dosta vremena da sve pohvatas. A znam neke koji su u stanju da igraju Catan bukvalno i dan i noc bez prestanka.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Shan Jan said:

Imas klubova svuda, mozes lepo da uzmes igricu kod njih, svi sluze pice neki i hranu i nisu skupi. Ulaz se ne placa. Organizuju i turnire. 

 

Ja Catan i Catanolike igre nikad nisam uspeo da zavolim. Previse mi je jednostavan svet. Vise volim one sarenolike igre poput Smallworlda, samo za njih treba dosta vremena da sve pohvatas. A znam neke koji su u stanju da igraju Catan bukvalno i dan i noc bez prestanka.

Ja ne mogu taj Satan. Kao neki Bingo sa karticama.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...