Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

Eto, opet su prve dve odlične i sad će da me navuku da gledam, a znam da će sve da se raspadnu oko pete epizode i da će jedva da nešto pristojno skarbudže do kraja. Prokleta da sam.

Link to comment
  • 1 month later...

Sasvim je solidan bio Strange New Worlds zaključno sa sedmom epizodom. Ali su zato osma i deveta jebeno dno. Zaštooooo snimati epizodu sa pevanjem, zaštooooo???? Zašto su dvoje zastavnika iz ne tako daleke budučnosti jebeni maloumnici? Čak nije ni duhovito.

Nadam se da će kraj sezone biti kako treba.

Link to comment
12 minutes ago, Arkadija said:

Zašto su dvoje zastavnika iz ne tako daleke budučnosti jebeni maloumnici? Čak nije ni duhovito.

 

 

Bojmler i Mariner su takvi kakvi su i u svojoj "maticnoj" crtanoj seriji jbg. Ceo USS Ceritos je brod ludaka. E sad to dobro funkcionise u formi crtane parodije, malo manje u igranoj formi sa zivim glumcima...

 

(by the way, Ensign = potporucnik, najnizi oficirski cin, guster svez iz vojne akademije. Zastavnik je Warrant Officer, najstariji podoficirski cin; O'Brajen TNG/DS9 je bio "Chief Warrant Officer" = zastavnik 1. klase)

Link to comment
3 hours ago, Arkadija said:

Sasvim je solidan bio Strange New Worlds zaključno sa sedmom epizodom. Ali su zato osma i deveta jebeno dno. Zaštooooo snimati epizodu sa pevanjem, zaštooooo???? Zašto su dvoje zastavnika iz ne tako daleke budučnosti jebeni maloumnici? Čak nije ni duhovito.

Nadam se da će kraj sezone biti kako treba.


Jao boze to dvoje su bili iritantni do maksimuma, jedva sam odgledala epizodu.

Meni se svidja SNW, duhom je blizi originalnoj seriji u smislu da nisu bas too serious konstantno. 

  • +1 1
Link to comment

@Arkadija Damn, upravo gledam ovu epizodu sa pevanjem i igranjem, pa ovo je beskonacno cringe 💩 Jedino Spok normalan.

Inace mi je mladi Spok super cute ☺️ 

 

edit: pobobu sad je i Spok zapevao, prerano sam se obradovala :dry:

Edited by nera
  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, nera said:

@Arkadija Damn, upravo gledam ovu epizodu sa pevanjem i igranjem, pa ovo je beskonacno cringe 💩 Jedino Spok normalan.

Inace mi je mladi Spok super cute ☺️ 

 

edit: pobobu sad je i Spok zapevao, prerano sam se obradovala :dry:

Ja sam od pola te epizode premotavala pevanje, i pokušala da ispratim normalan dijalog.

Link to comment
19 hours ago, nera said:

Ja gledala na tv-u pa nisam bila u prilici da premotavam pa je palo utisavanje. Od cele epizode sam samo skontala da je Spok dobio nogu :lolol:

To je jedino i bitno. :laugh:

Link to comment

Pikard 3 je veliki apgrejd u odnosu na 1 i 2, sto i nije Bog zna sta, ali smo barem sa njim zanavek zavrsili. Videcemo da li ce Matalas dobiti sansu da pokrene svoj neki d nekst nekst dzenerejsn, sa seven of majn :cmokic: :zvalj: kao kapetanom. Kada se ova saga sa strajkom zavrsi, naravno.

 

SNW 2 znacajno losiji od prve sezone, ovaj krindz sa pevanjem, na kome je insistirao sam Anson, je bio apsolutno negledljiv. Eto sta se dobije kad glumci odlucuju o scenarijima. Kao da nista nismo naucili iz Pikara...

Link to comment

Završi se Strange New Worlds. Više nego dobra epizoda za kraj  sezone sa,  naravno, cliff-hangerom , koji nas ostavlja u totalnoj neizvesnosti. :fur:

Jbt, sad treba čekati godinu dana za nastavak.

Da me nisu iznervirali sa one 2 epizode, cela bi mogla da dobije jaku sedmicu, ovako je solidna 6 (i malo više).

 

BTW, počelo je, polako, okupljanje Kirkove posade. Tu su već Uhura, Spok, Kirk se pojavljuje sporadično, a sada je tu i Skoti.

Edited by Arkadija
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Jbt, sad treba čekati godinu dana za nastavak.

 

Verovatno dve, zbog ovog strajka u Holivudu trenutno sve TV produkcije stoje. Mozda u najboljem slucaju ako imaju vec par epizoda snimljeno (a verujem da imaju makar kraj ovog cliffhangera) to dobijemo na samom kraju 2024. kao prvi deo trece sezone i onda drugi deo u 2025. :mellow:

Link to comment
14 minutes ago, Radoye said:

 

Verovatno dve, zbog ovog strajka u Holivudu trenutno sve TV produkcije stoje. Mozda u najboljem slucaju ako imaju vec par epizoda snimljeno (a verujem da imaju makar kraj ovog cliffhangera) to dobijemo na samom kraju 2024. kao prvi deo trece sezone i onda drugi deo u 2025. :mellow:

Zaboravila sam na štrajk. :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...