Jump to content
IGNORED

Lepša strana navijanja


Recommended Posts

Dada... Tu tekmu 90. ću pamtiti po jednoj sumanutoj (bar meni bila u ono vreme) anegdoti. Prenos je radio Petar Lazović, a Petar Denda je bio izveštač pored terena. U jednom trenutku, nakon 15ak minuta igre, Lazović proziva Dendu koji se nalazi kraj naše klupe. Denda se javlja onako uobičajeno: evo nas pored Zvezdinog stručnog štaba, pitaćemo Šekularca da da komentar... Tek, samo se čuje: beži bre čoveče u pizdu materinu! A Denda kao pravi profesionalac: Dragoslav Šekularac je malo napet, ulog je veliki itd itd... :DA i visio je baner Borča na severu. :)

Edited by McCabe
Link to comment
Aj iskopaj finale kupa, Hajduk-Rijeka, na GNA™, mislim da je bila neka 88. ili 89. Bio sam tamo, zajedno sa Armadom na severu.
izvoltewik16u.jpg ;)Edit> imao sam tu srecu da dvomec PFC-Rijeka posmatram uzivo i u Beogradu i Rijeci... Armada me je opasno impresionirala tada, picili su jednu pesmu celo drugo poluvreme i jos jedno 15 minuta po zavrsetku, pojacavajuci kako nasi daju gol. rispekt za njih. Edited by Arbeitmann
Link to comment
Aj iskopaj finale kupa, Hajduk-Rijeka, na GNA™, mislim da je bila neka 88. ili 89. Bio sam tamo, zajedno sa Armadom na severu.
bio ja, al na jugu. luda tekma. splicani imali gomilu nekih bubjeva i truba, cini mi se na istoku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...