Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Da, i sistema bodovanja UEFE. Ali narod nije kriv, on samo reaguje na podsticaje. Evo:Али и “обични грађани” си изузетно емотивно реаговали на овај случај, како то објашњавате?- Грађани само реагују на притисак и манипулацију медија и политичара. -_- :isuse:Ne, ima još fenomenalnih stvari. Као што је својевремено паљење Рајхстага послужило за обрачун са левичарским групама у Немачкој и коначну инсталацију фашизма каквог га знамо, тако као да неко покушава да овај инцидент искористи са сваким патриотским и националним ставом, повезујући га са тим насиљем. Дугорочни циљ ове операције би могло бити још директније стављање Србије под страни протекторат, а краткорочно, изазивање хаоса и компромитација предстојеће Медведевљеве посете Београду.On je potpuno poludeo. Možda im se stvarno bliži kraj. I naravno, za kraj, čepljenje Rusiji. Ovaj intervju je jeziv. Vampirski. :ph34r:

Edited by M16
Link to comment

nekako bi najlakše bilo ostaviti mu u komentarima gomilu psovki. nesrećnik, on bi drkao na to. ili ga naći, pljunuti ga i onda ga mlatiti neko vreme. ali to je kao da pesničiš žitko govno, pardon my french.

Link to comment
Али и “обични грађани” си изузетно емотивно реаговали на овај случај, како то објашњавате?- Грађани само реагују на притисак и манипулацију медија и политичара.
upravo. gradjani bi, pod idealnim uslovima (bez pritiska i manipulacija), na ubistvo nekog ko je sedeo na pogresnom mestu u pogresno vreme reagovali sa "ko ga jebe, sto je tu sedeo".
Као што је својевремено паљење Рајхстага послужило за обрачун са левичарским групама у Немачкој и коначну инсталацију фашизма каквог га знамо, тако као да неко покушава да овај инцидент искористи са сваким патриотским и националним ставом, повезујући га са тим насиљем. Дугорочни циљ ове операције би могло бити још директније стављање Србије под страни протекторат, а краткорочно, изазивање хаоса и компромитација предстојеће Медведевљеве посете Београду.
car. kratkorocno mu treba dati po labrnji, da prestane da sere.
Link to comment
i šta kaže đorđije, ubistvo je 'vandalizam'?
Još efikasnije, u pitanju je "pogibija Francuza". Čoveku prvo oduzmeš ime i prezime, potom njegovu planiranu egzekuciju pretvoriš u pogibiju i et voila - dobijaš tamo nekog Francuza koji je poginuo. Čudna mi čuda, vajka se Đorđije, pa ljudi svakodnevno ginu i nikom ništa. Edited by beowl
Link to comment

Nije mi jasno odakle vam snage da citate ovo smece. Ne mogu da verujem da neko zapravo ide na sajt na kojem ovo govno od coveka pise i ocekuje da ce doziveti ista vise od transfera neprijatnosti. Krpa koja je uvrtela sebi u glavu da mu je zivotna misija da brani Srbiju i kad je niko ne napada i da opravda Srbe kad za njih nikakvog opravdanja nema. Fuj. Gde se zajebah pa procitah ovo, dabogda se monitor osusio onome ko je ovo smece preneo na forum.

Link to comment
Nije mi jasno odakle vam snage da citate ovo smece. Ne mogu da verujem da neko zapravo ide na sajt na kojem ovo govno od coveka pise i ocekuje da ce doziveti ista vise od transfera neprijatnosti. Krpa koja je uvrtela sebi u glavu da mu je zivotna misija da brani Srbiju i kad je niko ne napada i da opravda Srbe kad za njih nikakvog opravdanja nema. Fuj. Gde se zajebah pa procitah ovo, dabogda se monitor osusio onome ko je ovo smece preneo na forum.
tek sto sam kupio novi kompjuter. :(pronasao sam na forumu srpskih nacionalista. nemam vise zivaca da citam nspm.
Link to comment
pronasao sam na forumu srpskih nacionalista. nemam vise zivaca da citam nspm.
A imas za srpske nacionaliste?! :huh:De gustibus non disputandum est, ali ja ipak preferiram lisice, biceve i sl... Edited by Milogled Bluff
Link to comment
A imas za srpske nacionaliste?! :huh:De gustibus non disputandum est, ali ja ipak preferiram lisice, biceve i sl...
Pusti ga, vidiš da je čovek mazohista... NSFM, Nacionalisti.... Šta je sledeće... ForumB92?
Link to comment
Sećaš li se protesta za StB ispred Beograđanke, maj 2000-te? To je bila neka vrsta najave 5. oktobra i bilo je prilično gusto (tada su napravljeni oni čuveni snimci kerova koji najsurovije prebijaju koga nahvataju u civilu, i to ništa ispod 5:1 odnosa snaga).Kada je došlo do sukoba sa policijskim kordonom, ja nisam bio u prvom nego otprilike u nekom desetom redu. Ispred sebe sam video solidan broj likova u trenerkama i kapuljačama najdražih boja, beše tu i par Zvezdinih dresova (jedan sa brojem 10 i Ice-T prezimenom, sa koncerta u Budimpešti). Žurka je počela tako što su ti momci upalili nekoliko baklji i bacili ih na kordon.Ovo naravno nema veze sa protestima 96/97, samo napominjem da su i najverniji imali svoje učešće. A onu dodelu B92 nagrade Arkanovoj bandi izlišno je komentarisati.
Ucestvovali su i na protestima 96/97. I to od pocetka, kada su pocela okupljanja ispred GO DS na Terazijama (oni koji su stvarno bili secaju se baklji, vatrometa... A i skandiranje "ajmo, ajde, svi u napad", stiglo je sa tribina). Uostalom, u jeku protesta, Djindjic je isao na Partizan-Barselona, i dobio ovacije od prepunog Pionira, itd. Poznajem veliki broj ljudi sa obe tribine i redovno sam vecinu vidjao na protestima. Vidjao sam po ulicama i mrske "agente"(njihov direktni potomak je banda, koja sebe sada naziva "alkatraz"), zbog kojih sam, malo pre toga, prestao da idem na juznu tribinu. Uostalom, i ja sam na demonstracije uvek ishao zajedno sa brojnim prijateljima sa stadiona.
Link to comment

Ja i dalje tvrdim da je za sve kriv Darko Bajic. But for real - ako je domacim filmadzijama bila jasna veza anti-rezimskih demonstracija i navijaca vec 1992. godine kapiram da je to ipak bilo dosta ocigledno. Samo komentar, bez vrednosnih sudova.

Edited by Musharaf
Link to comment
nekako bi najlakše bilo ostaviti mu u komentarima gomilu psovki. nesrećnik, on bi drkao na to. ili ga naći, pljunuti ga i onda ga mlatiti neko vreme. ali to je kao da pesničiš žitko govno, pardon my french.
upravo tako. no nisam mogao da izdržim izlive obožavanja ideologa nove srpske fašističke misli pa prokomentarisah:
đorđe geprat среда, 07 октобар 2009 22:57 žalosno je što vaši stavovi i ideje, ne samo u vezi ovog tragičnog događaja, imaju podršku i razumevanje. vaše dovođenje u vezu paljenja rajhstaga i ubistva na obilićevom vencu je skandalozno. kada ste već uporedili nemačku i srbiju, meni tolerisanje i bagatelisanje delovanja fašističkih grupa u srbiji liči na ponašanje nemačkih vlasti pre '33. kada su se sa podsmehom komentarisali hitlerovi nastupi.
ali, izostavljen je moj poslednji pasus u kome izražavam nadu da će eventualna "sablja 2" ukloniti ideologe fašizma a da su "navijači" samo topovsko meso.Znao samda je bez svrhe što sam kucao ali, kad pizdim, pizdim.PS: jel' može bez trolovanja, raznoraznog? Edited by djordje geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...