February 13, 20251 yr Popular Post Kad vezbamo recall uvek se zaleti pravo ka meni i u poslednjem trenutku skrene tik pored. Samo cekam jednom kad ce da me polomi😄 VID-20250213-WA0001.mp4
February 14, 20251 yr kuntavela moja majka danima priča o nekom cuki koji se vrzmao negde u gradu pored studenata oko 11.52, pa zakuntao tokom tišine
February 19, 20251 yr Ma šta li je u njegovoj lepoj glavi 🫠 Danas sam izmazila dve medene kuce...jedan eurokrem mešanac pošao za mnom i ja ga uzela u ruke da bih ga sklonila sa ulice, bio je sam. Sedamo u susedni park, spuštam ga pored sebe na klupu, ajde malo da se sunčamo zajedno. A on mio, mazan, ne zna da li će pre da se okrene na leđa za trbočeš ili da mi ugura njušku pod ruku. Kad, eto, pojavljuje se vlasnik i doziva ga nazad, a kera ga kulira (joo, što mi je bilo milo, hahah, odabrana!). Vlasnik pokazuje izdaleka pljeskavicu: "Vidi šta imam, dođi ovamo, ostavi devojku na miru." (nenenene, nemoj da je ostavljaš na miru 🫠) Prilazi čovek, pozdravlja me, kači psiću povodac i kaže mu: Voliš žene više nego leba da jedeš, nesrećo jedna.
February 22, 20251 yr Moj kum je tako upoznao komšinicu. Koja je slučajno bivša zvezda srpskog Plejboja.
February 22, 20251 yr 6 minutes ago, April said: Moj kum je tako upoznao komšinicu. Koja je slučajno bivša zvezda srpskog Plejboja. Ona pevala a on lajao ili obrnuto?
March 6, 20251 yr danas kupio foresto za Kiki♥️ 45 eura. sto je to tako skupo? bile neke grcke od 8 eura ali krace traju a ne znam ni da li su kvalitetne. ima li neko iskustva sa ovim grckim?
March 6, 20251 yr nisam koristio ogrlicu, ja sam zadovoljan ampulama koje se utrljavaju niz kičmu. moje drže celu sezonu iako bi trebalo da se primenjuju na 2-3 meseca.
March 6, 20251 yr 2 minutes ago, bradilko said: danas kupio foresto za Kiki♥️ 45 eura. sto je to tako skupo? Pa i nije s obzirom na to koliko traje. Kapi ili tablete bi trebalo da se stavljaju ili daju na 5, 6 nedelja. Mada ja pravim veći razmak.
March 6, 20251 yr 5 minutes ago, najneindustrijaliziraniji said: nisam koristio ogrlicu, ja sam zadovoljan ampulama koje se utrljavaju niz kičmu. moje drže celu sezonu iako bi trebalo da se primenjuju na 2-3 meseca. Da, ampule, ne kapi. A koje idu na 2-3 meseca? Ovo što sam joj ja do sada stavljala na svim piše mesec dana. Mada, kao što napisah, pravim veći razmak izmedju dve.
Create an account or sign in to comment