Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

mogu da konstatujem samo jedno: nikada u istoriji nije zabelezeno da psihopata koji truje zivotinje, vija decu da ih bije ili da im busi lopte i sl, ordinira van svog dvorista, tako da prica o istoj osobi u potpuno razlicitim krajevima grada (ili u dva tri grada) zvuci potpuno sf.mozemo rutinski posumnjati i da vlasti to rade, jer im zivotinje na ulici direktno izbijaju pare, koje bi mogli da smuljaju negde za sebe. pricamo ipak o drzavi koja je pakovala ljude u hladnjace.
Mislim da je "država" uhvaćena u sličnoj raboti negde kod arene, čini mi se kad su bile pripreme za početak univerzijade...
Link to comment

jbg nisam tamo, vode ga sutraa on budala nece da pije vode? jeo hleb i testeninu neku, pirinac ni da omirise. prestala dijareja uz aktivni ugalj i linexuzasno je kad sam ovako daleko, ja bih ga vec vodila :(hvala svima!

Link to comment

Da li je i povraćao ili samo proliv? Može da bude milion stvari - ako ne pije vodu, a toliko tečnosti je izgubio bilo bi dobro da mu se da supa, ona iz kesice, to lepo miriše a može da mu nadoknadi izgubljene elektrolite, praktično, to je infuzija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...