Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

rekoše da to neće da krene što se radova tiče za neku godinu, da treba da isele ljude iz onog "partizan"naselja. oko 700 ljudi. da je rok negde za 5 godina.

 

moje mišljenje, ništa od toga.

Link to comment

tesko ce da ide 'iseljavanje' partizan naselja, a jos teze ce da ide sa 'useljavanjem' zoo-a na adu.

ima ono: 'nece slonce u lonce' ali nakon bg h2o nebo je granica za ove skakavce. oni sve hoce i sve mogu. rezultat nije bitan, bitno je da se ostavlja dojam da se nesto vazno radi.

 

jadne zivotinje...

  • +1 4
Link to comment

zaboravih. juče je voditeljka hronike pitala čučka ko je i kada doneo odluku o preseljenju ZOO vrta i.......ostala bez odgovora.

 

Quote

Како се наводе у Управи Града Београда, први човек престонице Александар Шапић сутра ће са сарадницима да посети Аду Циганлију, односно Аду Сафари, где ће убудуће бити животињско царство. Још увек није познато шта ће бити на месту данашњег Врта добре наде подно Београдске тврђаве.

jedan od komentara na bljucu

Quote
Bob
15:27 02.02.2023

To zemljiste je i obecano firmi "Family sport"!Svi znamo cija je.

 

Link to comment
On 19.1.2023. at 16:27, Indy said:

Hvala svima, saranismo oca juce. Prijatno iznenadjenje je da se narod def mnogo manje ljubi (cak i rodbina). Rukuje se, da, ali ruke se daju lako oprati. S tim u vezi, sablasno je bilo videti kako se groblje u jednoj palanci prosirilo u zadnje 2-3 godine. Citava nova velika sekcija, sve svezi spomenici. Kazu tamo, uglavnom kovid... (Doduse kakav je vazduh ovde i kako se vozi, nisam ni siguran.)

 

Nazad na temu - ako ima nekih preporuka za kulturne dogadjaje, bioskope, koncerte i sl u narednih nekoliko nedelja, davajte. (Racunajte da nista ne znam ovde, stranac sam sto eto zna jezik.) Takodje zanimljive radnje (sa bilo cim, knjige etc) ako se ima za obici, da ne bih vracao nazad dinare. Samo adresa mi treba (i radno vreme) Google maps lepo radi. Zahvaljujem unapred. (Za kviska: koja je ok taxi kompanija + ako ima app. Imao sam nesto prosli put pre 4 godine ali sam zaboravio kako se zove.)

Primi moje saucesce. Ako te odbija ime pink ( i mene isto), imas Naxis i Lux. Istu aplikaciju koriste kao i pink. U svakom Naxisu mozes da platis karticom, dok u Luxu moras da naglasis u app ili kad zoves

Edited by Grunf
Link to comment
15 hours ago, gospa buba said:

tachno bi crkli da ne skenjaju adu pa bilo kako :ph34r:

 

 

aaa, krokodil. ima gde zivi njegov narod, pa tamo negde da ide i on. ovde je ionako manjina, proshlo je njegovo :s_w: :dry:

 

 

Bubo, kad sam se vratila u BG i pocela da izlazim u setnje, Ada je otprilike bila spas, mislim ko zna kako izgleda gde sam u BG tu jednostavno nemas gde da setas ni sam a jos manje sa detetom. I bukvalno kazem mami - uzivajmo dok jos moze, ovde je previse dobro da bi trajalo. I posle razmisljam kako sam paranoicna. Nisam paranoicna jbt ovde je destrukcija svega u dobrom zamahu.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, djordje geprat said:

rekoše da to neće da krene što se radova tiče za neku godinu, da treba da isele ljude iz onog "partizan"naselja. oko 700 ljudi. da je rok negde za 5 godina.


ima da ih isele naravno, ali tamo će isto namontirati kafiće i biznis sadržaje, a zoo vrt će na kraju da izvisi, ima da ga smeste u sremske njive pored nacionalnog stadiona

Link to comment

Botovi piče po tabloidima na temi Zoo vrta...životinje u depresiji, neuslovno, smrdi u centru grada...ja ne znam kako smo ga dosad trpeli? Uz prateće domaćinske pošalice: dođite kod mene na selo pa hranite ovce, zamenejesvinjakraljživotinjalavanisamprobo

 

Jebo slonove, daj Novaka

Link to comment

u principu, ja jesam za to da se ZOO izmesti radi dobrobita životinja (centar grada, buka, iznad je restoran......) ali, ovo ako se uradi biće zarad dobrobiti "biznismena". i na kalemegdanu i na adi.

 

rešili su da sjebu svaki kvadrat zemlje koji ne donosi profit.

  • +1 3
Link to comment

Jesmo smo radovali silnim uspjesima, e sad valja to da platimo, ni kod babe nema džabe. A i ono slikanje sa Vesićem i Vulinom nije bilo džabe. Super je samo što niko od involviranih neće ni posegnuti za svojim džepom, sve će to narod pozlatiti. 

  • +1 1
Link to comment
On 2.2.2023. at 13:08, slepa živana said:

spomenuli ste to i ranije, meni je nepoznato, ali ovo na šta frenk i ja mislim je nešto drugo. baš je u kosovskoj i stvarno iznad vrata piše bigz, a kakav je to bigz nemam pojma

 

Tačno je preko puta parkića za decu kod skupštine. Pogledaj, fino je mesto, ja ga volim.

 

 

20 hours ago, gospa buba said:

sa kim?

 

pazi jebote gomila divljih zivotinja na adi, i radikali da ih chuvaju, da dovedu uesbea iz kolubare, on najbolje chuva stvari. poginuce neko :blink:

 

Ja čekam kad će nešto da nam utrči u stan :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...