Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, Indy said:

Postoje li hospiciji u Srbiji (idealno Beogradu ili okolini)? Ništa ne nađoh na internetu.

Ne zaista, koliko znam. Tu ulogu nose domovi za stara lica, gerijatrija na Zvezdari i Kliničko odeljenje za palijativno zbrinjavanje (KBC Zvezdara) ali do 14 dana.

 

Postoji mogućnost smeštaja u nekoj od privatnih bolnica koje se (i) time bave. Cene nisu pristupačne. PM ako ti treba više detalja.

Link to comment

Hvala @ Tale. Još nije jasno šta će i da li će trebati, ali razmatraju se opcije (najbolje će biti nega kod kuće, za šta postoje dobri uslovi, ali ne znam da li će to biti medicinski moguće tj. da li će trebati specijalni aparati i sl.)

 

Dosta je nejasno još sve, metastaziralo na sve strane (a pre samo 2 nedelje nije ni znao da je bolestan od raka). Težak pacijent, sijaset otežavajućih okolnosti. Čeka se još informacija od lekara iz Zemunske bolnice, na svu sreću imam dosta dobar protok informacija, mada to njemu tj pacijentu ništa ne znači. Znači meni jbg...

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Indy said:

Dosta je nejasno još sve, metastaziralo na sve strane (a pre samo 2 nedelje nije ni znao da je bolestan od raka). Težak pacijent, sijaset otežavajućih okolnosti. Čeka se još informacija od lekara iz Zemunske bolnice, na svu sreću imam dosta dobar protok informacija, mada to njemu tj pacijentu ništa ne znači. Znači meni jbg...

 

Pa jbt :( sve više ovakvih priča čujem, u kakvom vremenu mi živimo. Držite se

Link to comment
 
mirijevo-tobogan.png
 
Da ti se plače!


O pa ovo je rutinska stvar kod "novogradnji".
"Jesmo napisali da ima igralište za decu? Evo vam igralište.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
59 minutes ago, Filozof manijak said:

Beton, beton, samo beton

beton đeci treba!

Beton as rakija i pivo

 

I malo dop-a (grana padano naravno) :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, goofs said:

 

Pa jbt :( sve više ovakvih priča čujem, u kakvom vremenu mi živimo. Držite se

 

12 hours ago, I*m with the pilots said:

@Indyddrž ' se

 

Hvala...

Nece trebati hospis niti bilo sta, umro je jutros. (Da ne trolujem vise temu, mozda cemo o tom negde drugde, a najverovatnije nigde.)

  • Tužno 40
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...