Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Da li je nekome poznato neko od ovih imena? Bez googlanja, molicu lepo

 

Стево Марушић
Драгомир Петронијевић
Тања Поповић
Слободан Шолевић
Милан Јанковић - Жире
Милош Дангубић
Зоран Адамовић
Елена Билић
Филип Марјановић
Фадиљ Еминовић
Данијела Мирјанић
Владимир Јестратијевић
Предраг Јевремовић

Link to comment

Znam jednog. Bio mi komsija. Devedesetih je bio "kontroverzni biznismen" . Vrlo zajeban lik. Ja se posle preselio, pa sam se iznenadio kad sam video da je 2012. postao direktor u jednom jp. i glavni u sns u svojoj opstini. Sad vidim da je diplomirani menadzer :). Eto sta skola ucini od coveka.[emoji23]

  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

znam, treba guglati ovog shto ima zvanichni nadimak. ne sluti na dobro :rolf:

sent from bubamoto
 

oženjen, otac dvoje dece, a ima 67 godina :lolol:

Link to comment

Znajuci da je svaki put kad se pomene Djilas neka velika pljacka u toku sa koje treba da se skrene paznja, ovolika ucestalost pominjanja je zabrinjavajuca.

 

O razlikama/slicnostima izmedju te dve vlasti nema potrebe uopste posebno raspravljati jer je ona vec fizicki manifestovana u Beogradu. Iza Djilasa je ostao most, iza Vucica i njegovih buzdovana ostace trzni centar u Beogradu na vodi. Razlika u nameni i profitabilnosti za onoga ko ih je napravio izmedju ta dva objekta sve govori.

Link to comment
a i to sto su napravili od dusanove je jeftini krs, razjebace se zacas.
Skoro nešto pesacila Bulevarom, a nisam ko zna koliko dugo pre toga i baš zagledam, ma svaka kockica, cosak sve na mestu, cvrsto i stabilno, opsiveno sve ljudski kako bog zapoveda, a vec kada se skrene u Ruzveltovu, haos. Sve rasklimano, fale ploce, nedovrseno, gomilice peska na nekoliko mesta nehajeno sa strane. Ludilo. "Rekonstrukcija" zavrsena u novembru 2017.
  • +1 3
Link to comment

e, to da ostave neku gomilicu krsa, nebetonirana dva kvadrata i sl, to im je specijalnost, kladim se da je izvodjac placen po danu pa da ispadne da je jos na terenu

Link to comment

ja imam teoriju, oni shtagod rade, preseku neku vodovodnu magistralu, svaki put. dok shvate da su uopshte presekli i gde je to (jer majstor koji zna sad odrzava vodovod u frankfurtu), to teche ispod ko zna koliko i kako i shta nosi, plus shto je ta beogradska stena shuplja i ovako i onako. i tako godinama i deceniju. i onda negde iju iznenadjenje :unsure:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...