Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ovo kao nije bilo svima poznato pre?

Kad sam bila bas mala, bilo je delova potoka koji su jos i licili na nesto, ali za 20 godina nije ostalo nista od toga. (Niti je to moglo, onaj covek je sazeo u cemu je problem)

Uopste taj deo oko Mirijevkog bulevara je sad prenatrpan, ja se maltene krstim svaki put kada odem tamo.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

мислим кад га овако сликају не личи стварно ни на шта. а није да је архитектура около неки униформни спектакл, ко што уме да буде по свету, па да каже човек. а и тамо се потруде да разбију нечим, ко, откуд знам, пјаца навона***. ал чик помени фонтану овом лудаку :mellow:

 

 

*** наравно, то је неупоредиво на хиљаду начина. зато човек треба да се усклади сам сасобом. да смисли нешто. да плати неком да смисли, ко зна. не случајном пролазнику.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ja bih ovde pustio jedno 50 kiosaka i pokretnih fast fudova..da mogu cestiti Bugari i slicni turisti da se snabdeju i okrepe tijekom boravka u prestonici.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, SNARC said:

Ja bih ovde pustio jedno 50 kiosaka i pokretnih fast fudova..da mogu cestiti Bugari i slicni turisti da se snabdeju i okrepe tijekom boravka u prestonici.

Bude toga, tokom novogodišnjih praznika, kada od tog dela grada naprave seosko vašarište ( u najgorem smislu reči).

Link to comment
Bude toga, tokom novogodišnjih praznika, kada od tog dela grada naprave seosko vašarište ( u najgorem smislu reči).
Pa zato su i izabrali to rešenje. To je čak i autor projekta priznao.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...