Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Neko je na redditu izvukao zanimljivosti iz BG bužeta za 2020. kao i planirana sredstva za 2021. i 2022. - tek da se spremite ako planiraju rusvaj u vašoj blizini. 27. marta, Kraljice Marije, Džordža Vašingtona i Cara Dušana će da najebu i u novoj 2020.

 

 

Link to comment
34 minutes ago, laser lotus said:

Neko je na redditu izvukao zanimljivosti iz BG bužeta za 2020. kao i planirana sredstva za 2021. i 2022. - tek da se spremite ako planiraju rusvaj u vašoj blizini. 27. marta, Kraljice Marije, Džordža Vašingtona i Cara Dušana će da najebu i u novoj 2020.

 

 

To se zna već par meseci. Sve je po originalnom planu trebalo da bude gotovo do 31.12., ali se od toga odustalo na jesen i rekonstrukcija Cara Dušana je pomerena na proleće. Što znači da ćemo kao sa Trgom, probiti godinu dana drkanja...

 

Ono što meni nije jasno:

 

- kakvih 160 mil dinara za tramvajsku prugu preko mosta na Adi, pa zar to nije završeno?

 

- kakva sad Slavija opet, i Bulevar Oslobođenja, zar tu nisu završili drndanje? Ili je Bul. oslobođenja trebalo da rade pa nisu još...

 

- koji će to još centralni gradski trg i park da rekonstruišu...

Link to comment

danas sam se prvi put vozio ka centru grada sa vracara u jutarnjem spicu

koja je ono ludnica

"gore" svi cekaju 29 jer samo ona ide direktno do centra

onda kad je nema jer nailaze sve vec pretrpane ljudi ulaze u bilo koju trolu do slavije

one staju pre kruznog

onda krece stampedo iz tih trola, svi trce maltene preko kruznog, jer je pesacki pomeren gore desno da sto pre uhvate neki od buseva koji stoje onde sa druge strane slavije jer je i tu naravno neopisiva guzva

:hail:

ge-ni-.jal-no

 

a i sami pesacki na slaviji, jbt da napravis krug okolo naokolo maltene kao krug oko jezera na adi

Link to comment
2 minutes ago, hazard said:

:isuse:

 

ne oni ništa ne mogu da urade kako valja

pa bilo je ono izletanje tramvaja ti kod mosta nedugo posto su pustili u saobracaj

ko zna sta su uradili debili

Link to comment
sram vas bilo zavitlavate stariju zenu, sasam se rutinski logovala, promenila lozinku i ugledala svoj rachun :rolf:
Ne nego ti trošiš naše neviđeno dragoceno vreme, da mi tebi, 1 naučniku 1 mašinskom inženjeru objasnimo tu digitalizaciju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Ne nego ti trošiš naše neviđeno dragoceno vreme, da mi tebi, 1 naučniku 1 mašinskom inženjeru objasnimo tu digitalizaciju...



... Shiit has hit the fan...

dada umesto da ja vama sve reshim, a shta je srbija ikad uchinila za mene :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
5 hours ago, pbg12345 said:

danas sam se prvi put vozio ka centru grada sa vracara u jutarnjem spicu

koja je ono ludnica

"gore" svi cekaju 29 jer samo ona ide direktno do centra

onda kad je nema jer nailaze sve vec pretrpane ljudi ulaze u bilo koju trolu do slavije

one staju pre kruznog

onda krece stampedo iz tih trola, svi trce maltene preko kruznog, jer je pesacki pomeren gore desno da sto pre uhvate neki od buseva koji stoje onde sa druge strane slavije jer je i tu naravno neopisiva guzva

:hail:

ge-ni-.jal-no

 

a i sami pesacki na slaviji, jbt da napravis krug okolo naokolo maltene kao krug oko jezera na adi

 

Pa to je najbolja pokazna vježba koju su mogli da naprave, kako unakaziti grad u 2 koraka? Lako, prvo potpuno ukinuti Slaviju za pješake a onda je napraviti mjestom na kome se počinju i završavaju linije gsp-a.

Stanje u gradu ništa tako dobro ne odslikava kao ona Petričićeva karikatura Vesića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...