Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Moze li neko preporuciti dobar youtube kanal sa dokumentarcima?
Nije da sam nesto preterano brz :lol: ali ako si jos zainteresovan/a evo ti solidan kanal. Ima vise od 500 filmova (mrzelo me da brojim). Klik. Uzivaj.edit: odnosno sajt, al su svi okaceni na ytube Edited by crtamOrasi
Link to comment

Paradise Lost: The Child Murders At Robin Hood Hills Sve kopije koje sam pašao na torentima su poprilično lošeg kvaliteta. Imate li nešto što valja?

Link to comment

Imam na hardu, mogu da uploadujem, ali ima sigurno dobrih linkova na netu. Btw, uskoro izlazi treci deo.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Edited by kojot
Link to comment
Njie problem znanje engleskog vec sluh pisao sam o tome.
Nisam video to od ranije, pardon.Pa ako si ok sa engleskim, potpuno rade posao i engleski subovi, meni čak i bolje...
Link to comment
Imam na hardu, mogu da uploadujem, ali ima sigurno dobrih linkova na netu. Btw, uskoro izlazi treci deo.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Hvala, potrudicu se da pronadjem. Skinuo sam prvi deo i revelations u nekom skroz osrednjem kvalitetu, ne znam da li da se upustam u gledanje obzirom na ocekivanja od filmova.ako ne uspem da pronadjem sto mi treba, racunam na neku razmenu usb pred halom sportova :D
Link to comment
PXAM41.JPGWild Combination: A Portrait of Arthur RussellOdmereno, informativno, samo na trenutke epsko (kad mu ćale povremeno zaplače), nije bilo mnogo napregnutih kvazi intelektualaca koji će da evaluraju lik i delo genija, više zaljubljenog pederasta Ginsberga, hvala :wub: Malo smeta ta mitomanija, Arthur jeste bio misteriozni čovek iz eha, ali zar doveka, izgleda kao da je ostao nepoznanica i najbližima. Najautentičnija je crnkinja koja je uhvatila da ovaj white boy ima najbolji fanki gruv. I oni koji mu pripisuju okeanski hod i večito balansiranje između ozbiljnih i neozbiljnih šumova i krikova. Long live King Arthur, izdao bih ti ploču i svaku kasetu i sve DATe i sve što ostade iza tebe da smo se upoznali jednom davnom u tom opasnom po svako veselo dete Njujorku ili San Francisco hipi komjunu. p.s kao dečarcu sa sela, kako da mu ne oprostim master mix trucker hat. Elvis vanvremeni nijedan :wub:arthur-russell.jpg?w=460&h=387 Edited by palfoot
  • Wub 1
Link to comment
Inside JobDokumentarac o finansijskoj krizi koja je uzdrmala USA i svet 2008 i 2009 godine. Film se uglavnom bazira na uzroke i pojasnjavanje tih mehanizama koji su doveli do kraha nekolicine investicionih banaka i maltene na rub propasti celu Ameriku. Obavezno stivo za sve ekonomiste uz preporuku da pogleda svako ko nije a koga zanima ovakva tematika. Odlicno ostvarenje.. Edited by lord_s
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...