Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pogleda hypernormalizaciju - jako loše potrošena skoro pa 3 sata.

 

teorije bez ozbiljnih dokaza, gomile viškova, izmikso je sva moguća sranja, nema kvalitetnih zaključaka. tek je negde na pragu da uhvati mnogo manje fenomene kao "FB bubble"... nemam reči koliko je loše.

vrh površnosti mi je bio uticaj stalkera na rusku i svetsku politiku i peti smit kao predstavnik nove generacije individualaca.

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ima Planet Earth ll, večeras overavam svih 6. Kontam da je spektakl.

 

Ma ludnica totalna. Etenboro se lozi ko da mu je 16 godina, snimci su sumanuti, a montirali su neke delove tako da dobijes triler. Izvanredno sve. Ja sam pogledao ponovo prvi serijal i ima tu dosta poklapanja s pricama, ali to ne uspeva da pokvari nista. Ja bih ovo uveo kao obavezan materijal za sve skole na planeti.

Link to comment

Pa to, pustio sam par sekundi kada sam skinuo i već su me neki prizori oduvali, ne mogu da dočekam.

 

Meni je Human planet > Earth ali mi je zato Frozen planet bolji od oba. 

 

Link to comment

Zaista, fenomenalan serijal...

Bukvalno zakuca. Ja i žena spremili se da gledamo neku seriju što sam skinuo i ja drndam kodi ajd ovo ajd ono i nabode Earth II i...

3 epizode u cugu...Atenborou čovek car!

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

znam da nije za ovde bas, ovo je kratki dokumentarni video (a nee film) ali ne znam gde drugo da ga metnem ;-)

ja fascinirana!

 

Super je.

 

Overi i ovo, mene ostavilo bez teksta kada se pojavilo. 

 

Link to comment

Čačkao netflix pred spavanje i naletim na For the love of Spock. Pustio malo i... Zaspao u 7 jutros, nisam mogao da prekinem. Dobro snimljen, pun zanimljivih informacija, izjava i zanimljivosti. 

Svakako preporuka za svakog star trek fana, i naravno, lika i dela Nimoja.

Link to comment

Antarctica: A Year on Ice

 

Odličan prikaz života na antarktiku, gomila zanimljivih informacija i naravno, bolesno lepih prikaza prirode. Ako se dobro sećam, tamo ima 30ak država koje imaju svoja naselja za naučna i slična istraživana i priču priča jedan od ljudi koji je tamo cele godine, inače, 90% ljudi ostaje tamo preko leta, samo najhrabriji ostaju i tokom zimske sezone. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...