Jump to content
IGNORED

Niš


bost

Recommended Posts

Znam. Cesto idem dole a to je bio kutak sa smesni trenutak. :)Beograd je izgubio taj tradicionalni zanat - ugostiteljstvo. Nema malih kafana koje su u vlasnistvu porodice koja sluzi svoju hranu, uzgajanu i spremanu.

Link to comment
Cini mi se da sam negde video da su je krstili bećarac, ali ne verujem da je iko tako narucio albansku salatu.
E, da, da! Pa nije niko, naravno, propalo im preimenovanje.Za razliku od turske kafe koju si do pre par godina mogao da popiješ gde god si hteo, a sad te kelneri sa ptriotskim patosom i prekorom u glasu ispravljaju - "mislite, srpsku?". Edited by Syme
Link to comment
E, da, da! Pa nije niko, naravno, propalo im preimenovanje.Za razliku od turske kafe koju si do pre par godina mogao da popiješ gde god si hteo, a sad te kelneri sa ptriotskim patosom i prekorom u glasu ispravljaju - "mislite, srpsku domacu?".
Link to comment
Cini mi se da sam negde video da su je krstili bećarac, ali ne verujem da je iko tako narucio albansku salatu.
kod nas narucuju i tako. albanska salata je lep izgovor da se iskoristi hleb koji je ostao od veselja koje je organizovano nekoliko dana pre.
Link to comment
Beograd je izgubio taj tradicionalni zanat - ugostiteljstvo. Nema malih kafana koje su u vlasnistvu porodice koja sluzi svoju hranu, uzgajanu i spremanu.
to nikada nisu ni bili beogradjani nego posteni i vredni dosljaci. danas kafane ovde drzi fukara i kriminalac koji ne bi umeo hleb da prepece u tosteru. zato i volim ovog baju iz pizzerije fabrika, covek gazda, pece hleb od 6 do 10, onda otvori piceriju pa pravi pice do 2, onda zatvori da odmori malo, pa od 5 do 11 uvece opet radi. sam, pripomaze mu neki mali od palube i to je to. toga vise nema. propalo. Edited by gazza1
Link to comment
E, da, da! Pa nije niko, naravno, propalo im preimenovanje.Za razliku od turske kafe koju si do pre par godina mogao da popiješ gde god si hteo, a sad te kelneri sa ptriotskim patosom i prekorom u glasu ispravljaju - "mislite, srpsku?".
Domaću ne konzumiram, samo tursku. Time naravno reskiram pljuvačku u kafi, ali demonstracija otpora seljani jeste vredna tog rizika.
Link to comment
Domaću ne konzumiram, samo tursku. Time naravno reskiram pljuvačku u kafi, ali demonstracija otpora seljani jeste vredna tog rizika.
S pljuvačkom bi onda bila 'Turska latte'?Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

Šta mi uradiste??!! :isuse: :lolol:Dogovorio sam sa jednim forumašem da se kratko vidimo ali sam ispalio. Odnosno, jebeni prevoz funkcioniše tako što poslednji bus za Beograd kreće u 20:55. Pojavila se opcija da se vratim kolima pa sam propustio ožderavanje. Ipak, super sam doručkovao. kod Rajka. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...