Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

gledam i gledam i gledam ovu jaknu u koju sam se zaljubila u decembru i nikako da je zaboravimja to moram kupiti nekako. al ne propusta mi se letovanje zbog glupe jakne.ah!!:(jel zna neko od iskusnih shopingasha (pozeljno s replay iskustvom) kada se mogu ocekivati snizenja kolekcija jesen/zima 2013/14?verovatno u leto 2018, ako i tad :((

Link to comment
gledam i gledam i gledam ovu jaknu u koju sam se zaljubila u decembru i nikako da je zaboravimja to moram kupiti nekako. al ne propusta mi se letovanje zbog glupe jakne.ah!! :(jel zna neko od iskusnih shopingasha (pozeljno s replay iskustvom) kada se mogu ocekivati snizenja kolekcija jesen/zima 2013/14?verovatno u leto 2018, ako i tad :((
dobra je, slagace ti se uz lanciu. pitaj ti Rennea, sigurno ima i takvu:)
Link to comment
ma meni je super stimpank fešn, samo je u 90% slucajeva neupotrebljiv... misim, di ches tako odeven.....
Što jes', jes'.Al', doći ću jednom 'vako na pos'o, pa nek crknu dušmani.geared-arm.jpg ^_^
Link to comment
  • 4 weeks later...

sto je strava ova aljina na najtli. manekenki jos bolje stoji. ne da bih je ja ikad nosila, nego je strava sto postoji takav odevni predmet. 

joj meni je baš grozna ta zajebancija u sredini :mellow:

 

kao neka šahovska figura ili slično

 

 

a da je normalnog kroja bila bi super

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...