Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

Pominjao je neko ranije da postoji u Inđiji ili Rumi tip koji radi kožne jakne RV i PVO style, a ja ne mogu da nađem gde...12412_50359790_Jakna3.jpgAko neko zna kontakt da javi?
auuu koliko sam oduvek zeleo ovu jasu
Link to comment

eh. ja imao tu jaknu pre nesto vise od 3 decenije, tada vec bila polovna i bacio je krajem 80ih. priznajem, sada bih rado imao takvu ali novu mada mi je onaj klasicni us model pilotske jakne nekako drazi

Link to comment
  • 2 weeks later...
Pominjao je neko ranije da postoji u Inđiji ili Rumi tip koji radi kožne jakne RV i PVO style, a ja ne mogu da nađem gde...12412_50359790_Jakna3.jpgAko neko zna kontakt da javi?
taj u indjiji više ne radi. jedini snadbevač vojske je koznejaknekodzic.comvideo danas na pilotu dvaeskeca
Link to comment

ti sad valjaju vojsci jakne, ima nekih minornih razlika. ti iz inđije, rume, imali bolju kožu ovi bolji kroj. sve to po rečima vlasnika, ex pilota

Link to comment

Probao juce u nekom second handu bas ovu jaknu. Fenomenalna, ocuvana, ali avaj, imaju samo M. I kao, mogao bih ja to da nosim, ali ipak mala. Nista, makar znam kojim odevnim predmetom da budem opsednut narednih meseci.hvf8.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...