Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

6e0b767171b11d081b0d195a25857d513025b9b1_m.jpgparke :Hail:hvala im na pionirskom radu
A sad najbolje da je lik iz Oasisa izmislio parku <_<rock-and-pop-the-who-quadrophenia-set.scooter2_ab.jpgMoja Merc haringtonka, jedan od omiljenih mi odevnih predmeta koje posedujem. A ova sa dva lica je :wub:I_0_medium.jpg
Link to comment

Koliko dobre engleshtine na ovoj stranici... Svi vi (mi) cete nositi Paul Smith i Vivienne Westwood odelca pod stare dane, u penzionerskim setnjama. A tako i treba.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Meni su te stvari lepe kao takve. Kapiram da se one vole i zbog simbolike, ali nema tog chava koji meni moze ogaditi burberry kapu ili FP haringtonku.
Meni je generalno Burberry šara ogavna. Moguće zbog raznog džiberaja, mada se ne bih žalio na neko mantilče. Haringtonka je divota :wub: ! Ima na trgu Nikole Pašića i u Kralja Petra neki Trend koji prodaje FP jakne. Imaju stvari made in China i made in UK (Engleske oznake veličina ;) ).Jakna je originalno Baracuta G9, a Haringtonka od Gradića Pejtona ^_^ ."This style of jacket earned the nickname Harrington because it was worn by the character Rodney Harrington (played by Ryan O'Neal) in the 1960s prime time soap opera Peyton Place." Edited by C žeton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...