Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

gledala sam otvorenih usta i ja u vog i tako, gledam i sad :)
xixixi, ja je nisam videla u vogu, a nemam ni pojma kako se obrela u mom folderu "haljinice" gde skupljam slucajno nabasane fotke odevnih predmeta koje bih nekim cudom i sama mogla da ponesem, il' im skinem "foru" pa mi krojacica sasije slicnu, u najredjem slucaju da ih prepoznam ako slucajno na buvljaku naidjem na njih ;-) sto se ove erdemove 'aljinice tice, videla u novosadskom dvoru tkaninu koja bi bila sasvim adekvatna za taj model, predivnu islikanu svilu cak i veoma slicnog tonaliteta, ali na zalost kosta oko 6 tisuca.... dakle, cekam je na buvljaku :wub:
Link to comment
  • 4 weeks later...

da, baloner je oko 450 ojra i to na popustu, redovna cena je oko 700... angry.gif isto toliko dere i Aquascutum.mada gledam, Baracuta ima slične za 150 funti, a nije loša firma uopšte.

Link to comment
Sve odlično! Najpre (na)padam na košulju i desen.
šulja razbiva, stjuart tartan, klasična elegancia evilsmile.gif slab sam na te bapske dezene, naručivao sam jedared stjuart šal odavde, a i pazario sam jednom prilikom od šanera neki možebit original barberi kašmir šal... na drugu loptu, kada je robnonovčana transakcija već bila okončana, učinio mi se pomalo ženskast <_< i eto gospoji lijepa poklona :wub:
Link to comment

to je 1 predrasuda da se huligani u nas oblače lijepo...realnost3-5.jpgdakle treše, air max, kapuljače i pederuše (mada je popularna i ova varijanta koja se može videti skroz levo na slici, farmerke i siva maskirna jakna...)te 80's casual varijante su se pojavile sa filmom Football factory i ostalim product placement sranjima ali skupo, jbg... oni koji se baš lože uglavnom nose kineske lažnjake od 20e koje im valjaju šatro šaneri/drugari sa tribine.

Link to comment
to je 1 predrasuda da se huligani u nas oblače lijepo...
Umro sam od smeha kada sam na utakmici video jednog 'ooligana sa Barberi kacketom koji je tako jadno i ofucano izgledao da mi ga je prosto bilo zao. Ostatak autfita je bio kao na slici
Link to comment
Umro sam od smeha kada sam na utakmici video jednog 'ooligana sa Barberi kacketom koji je tako jadno i ofucano izgledao da mi ga je prosto bilo zao. Ostatak autfita je bio kao na slici
pa bas se uklapa. tipican chav.
Link to comment
to je 1 predrasuda da se huligani u nas oblače lijepo...realnost3-5.jpgdakle treše, air max, kapuljače i pederuše (mada je popularna i ova varijanta koja se može videti skroz levo na slici, farmerke i siva maskirna jakna...)te 80's casual varijante su se pojavile sa filmom Football factory i ostalim product placement sranjima ali skupo, jbg... oni koji se baš lože uglavnom nose kineske lažnjake od 20e koje im valjaju šatro šaneri/drugari sa tribine.
you're preaching to the converted ;) ja recimo u svom bednom zivotu poznajem 2 lika koji furaju tu ostrvsku casual modu i koji samo mozda furaju prave stvari, ili da imaju para za kvalitetne kopije. posto je cena kvalitetne kopije neke jaknice tu negde oko 150e. sa te strane jeftinije je oblaciti se u Fred Perryju, naravno pod pretpostavkom da je i taj Fred Perry kod nas zaista ® :lol: Edited by assück
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...