Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

you're preaching to the converted ;) ja recimo u svom bednom zivotu poznajem 2 lika koji furaju tu ostrvsku casual modu i koji samo mozda furaju prave stvari, ili da imaju para za kvalitetne kopije. posto je cena kvalitetne kopije neke jaknice tu negde oko 150e. sa te strane jeftinije je oblaciti se u Fred Perryju, naravno pod pretpostavkom da je i taj Fred Perry kod nas zaista ® :lol:
ja znam samo jednog takvog koji je baš imao para za takve fashion akrobacije... pre par godina na gostovanju u Novom Sadu, ulazi taj tip na tribinu a jedan zajednički drugar dovikne: u jebote, soma evra koji hodaju. :lol: većina te robe (Lonsdale, FP) na zapadu nije skupa, a kod nas jeste i može se naći sporadično... ovih zajebanijih stvari-balonera, parki i slično kod nas ni nema. prošle godine sam tražio da pazarim najobičniju haringtonku i nigde u Srbiji je nema (tj. ima neko sranje ko zna čije proizvodnje za 50e).ali ima i solidnih jeftinijih stvari, uvek preporučujem60117un84_navy.jpg60117ubk9_grey.jpg :wub:EDITat sailormandeluje odlično Edited by Arbeitmann
Link to comment

Lonsdale i Umbro su malne besplatni, dok FP i Ben Sherman umeju biti skuplji, mada svaki čas srolaju cene na nekim popustima (patarih FP polo majicu za 35 i BSH za 15). Najviše bese sa cenama retro Diadora, Sergio Tacchini i sl., al je svakako nenošljivo za bilo koje pristojno čeljada, jer je to uniforma džibera.

Link to comment

pa sad, kapiram da je vise kombinacija svih tih brendova sa donjim delom trenerke i brzim patikama, nego sto su sami brendovi postali chav trade mark. osim mozda burberryja. dzaba ti i da kupis pravu kapu za 876 funti, smatrace te za bezubog nasilnika

Link to comment
Meni su te stvari lepe kao takve. Kapiram da se one vole i zbog simbolike, ali nema tog chava koji meni moze ogaditi burberry kapu ili FP haringtonku.
wtf je chava? Edited by kojot
Link to comment

pred ocima mi neki momak u secondhandu pokupio kardigan koji sam merkala vec neko vreme i to taman kad sam uspela sinu da opisem kako izgleda, on reko da mu se opis dopada te resili da mu ga i kupim. kad ono -odeeeee... missim, i ja sam se premisljala predugo za secondhandovske uslove... bio je zaista savrsen, teget, skroz vuneni/alan paine/ sa onim okruglastim koznim dugmicima i zakrpama na laktovima... :-(

Link to comment

ovo na šta sailorman misli se vika flat cap iliti kačket kakav je nosio Prle ili Del boy136133351.jpgkačketu ovog tipa najbolje pristaje mustra riblja kost ili neka sitna karirana šara.istina je da na svetu nema takvih seljadina kakve rađa majka Engleska, ali oprostite:Blur.jpgtreše6e0b767171b11d081b0d195a25857d513025b9b1_m.jpgparkeron_atkinson_365x470.jpgbaloneriNoel.jpgdresoviGraham+Coxon+grahamD.jpgpolo majice :Hail:hvala im na pionirskom radu

Link to comment

ima dobrih stvari onaj Merc. skapirao sam da mi treba samo 400 sterlinga da bih se obukao tamo. bez kravate. crne tassel loafers, sive Kelso trousers, Gilbert silver kosulja, brodie pea-coat, pork pie hat i stylish McGuire bag preko ramena

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...