Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako koristite qbittorrent a prepručujem,postoji opcija search za pretragu većine public trackera,mogu se dodati i privatni.

Prvo omogućite search opciju preko tool u meniju, posle se  automatski instalira Python ako nemate.

Jako dobra stvar 

 

5 minutes ago, Mil@n said:

 

Dok ne uđem i kliknem na movies i onda izlazi ono one more step i captcha i neka sranja.

i meni periodično zatraži captcha  ili da odradim verifikaciju od pet šest slova. 

Link to comment
46 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ako koristite qbittorrent a prepručujem,postoji opcija search za pretragu većine public trackera,mogu se dodati i privatni.

Prvo omogućite search opciju preko tool u meniju, posle se  automatski instalira Python ako nemate.

Jako dobra stvar 

 

Puno hvala za ovo, savršeno!

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Ako koristite qbittorrent a prepručujem,postoji opcija search za pretragu većine public trackera,mogu se dodati i privatni.

Prvo omogućite search opciju preko tool u meniju, posle se  automatski instalira Python ako nemate.

Jako dobra stvar 

 

tačnije view meni

Link to comment

Pa to iz programa search ima odavno skoro na svim klijentima...
Ja kad sam skidao scašta sam koristio, posle mi za ne specifične nije baš radilo..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 7.2.2020. at 21:53, Reaktor said:

rutracker zatvoren za nečlanove?

 

On 8.2.2020. at 14:59, banecare1 said:

radi odlicno bez logina, ne znam dje je zapelo kod reaktora

 

zapravo radi, ali mi u mozilli ne daje pretragu. samo traži username i pass...

iz edge browsera mi se normalno pojavi google search, tako da njega koristim kad hoću da pazarim.

ako neko može da mi objasni zašto je to tako, bio bih zahvalan...

i da li može da se sredi mozilla da mogu iz nje da vidim search? volim lisicu više nego leba :fantom:

 

 

Link to comment

Ako nisi ulogovan, barem meni tako bude, rutracker daje samo svoju "Поиск по сайту в Google" pretragu. Ako si ulogovan, onda daje izbor raznih pretraga u padajućem meni odmah pored prozora za unos ključnih reči...

 

Mada, meni se čini, da je pretraga preko googla sasvim dovoljna...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da nema neko nekim cudom mozda pozivnicu za PassThePopcorn tracker? Ili makar Cinematik. 

 

Ili ako neko ima naloge tamo, ali ne i pozivnice, jel uopste vredno cimanja? Trazim nesto sa jakom bazom evropskih filmova iz poslednjih 10-ak god.

Link to comment

Meni glavni izvor za filmove, jako retko se desilo da nesto nema. Uglavnom se ide na kvalitet tako da nema ovih cam i slicnih verzija, samo oficijalna izdanja da tako kazem. Po meni vredi se cimati. Ako imas spisak nekih filmova koji te interesuju mogu proveriti da li su dostupni

Link to comment
5 hours ago, Barsa said:

Meni glavni izvor za filmove, jako retko se desilo da nesto nema. Uglavnom se ide na kvalitet tako da nema ovih cam i slicnih verzija, samo oficijalna izdanja da tako kazem. Po meni vredi se cimati. Ako imas spisak nekih filmova koji te interesuju mogu proveriti da li su dostupni

 

Nemam nista konkretno trenutno sto ne mogu da nadjem, vise sam sklon da na samom trekeru istrazujem, pa naidjem na neke opskurnije stvari koje se ispostave vrlo interesantnim. Hvala u svakom slucaju. 

 

@Fakundo Sava Da, dobar je, imam tamo nalog. I on i SecretCinema imaju finu bazu, posluzice za sad.

Link to comment
  • 1 month later...
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...