Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

vidim sebe kako za jedno 15 godina svojim klincima pricam kako su nekad postojala super mesta na internetu gde si mogao za dzabe da nadjes sta oces i niko te nije pito. imam napad pesimizma. ni piratbay.se se vise ne otvara. to je to, kraj. :cry:

Link to comment
šta se dešava sa pajrtbejom?prvo MU, pa svi ostali hosting sajtovi, a sada i pbdokle?:cry:
odgovor je sa druge teme ali šljaka!
Kod mene u Belgiji je vec blokiran. Ali ima leka i za to: najjednostavnije je koristiti neki od proksija koji dozvoljavaju daunlodovanje "magnet" linkova, naprimer ovaj.
upravo sam svuko pronašao jedan film sa pb na ovaj način.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sad sam nesto krenuo da skidam sa PB-a preko magnetnog linka.Ceo torent je 5.5 giga a meni trebaju samo 4 epizode iz poslednje sezone te serije.Kod ubacivanja torenta nisam imao nikakvu mogucnost da odaberem sta da skida (prazna lista) a spisak fajlova mi se u samom klijentu pojavio tek posle skinutih desetak posto pa sam posle stavljao skip za vecinu fajlova.Ovo je uobicajeno ili je do mog klijenta?

Link to comment
Sad sam nesto krenuo da skidam sa PB-a preko magnetnog linka.Ceo torent je 5.5 giga a meni trebaju samo 4 epizode iz poslednje sezone te serije.Kod ubacivanja torenta nisam imao nikakvu mogucnost da odaberem sta da skida (prazna lista) a spisak fajlova mi se u samom klijentu pojavio tek posle skinutih desetak posto pa sam posle stavljao skip za vecinu fajlova.Ovo je uobicajeno ili je do mog klijenta?
Da kao mora da saceka...i kao rade da to prevazidju <_<
Link to comment
Da kao mora da saceka...i kao rade da to prevazidju <_<
Cudi me.Kod torrent fajlova od par kilobajta si uvek u startu imao kompletan spisak fajlova. Ne kapiram sto im je problem da nameste da se prvo skine tih par kilobajta sa informacijama o fajlovima.Jako retko koristim torente tako da ce valjda da nameste do moje sledece prilike :)
Link to comment

jel vam se desava da vam internet prekine kad ukljucite torrent? i onda mora da se restartuje ruter... cini mi se da je do toga, al ne znam kojom logikom.(imam ikom)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...